Подарункові сертифікати

Roadbot

Roadbot

Бренд Roadbot є власністю компанії HAPPY WELL INTERNATIONAL ENTERPRISE, яка з'явилася і продовжує свою діяльність в Гонконзі. Продукція під ім'ям цієї торгівельної марки стала першопрохідцем в сфері іграшок, які трансформуються за бажанням шибеника.
У виробництві оригінальних моделей використовується пластмаса хорошої якості. Міцність цього матеріалу дозволяє сміливо грати виробами торгівельної марки Roadbot, не хвилюватися щодо їх цілісності при падіннях.

Особливості продукції

Трансформери Роадбот мають попит серед непосид від п'яти років і бешкетників до семирічного віку. Також іграшка цікава і для більш дорослих хлопців. Цікаві моделі роботів-машинок цікаво збирати в колекції.
Виробник подбав про те, щоб кожен екземпляр відрізнявся рядом характеристик:

  • безпекою;
  • хорошою розвивальною вагомістю;
  • цікавістю;
  • стильним дизайном.

Штатні співробітники, що займаються розробкою нових моделей, враховують дуже важливу характеристику продукту - безпека для здоров'я малюка. Вона включає кілька факторів. Насамперед - нетоксичність матеріалів. Фахівці компанії підбирають таку сировину, яка виключає алергічні реакції, не містить шкідливих речовин. Як пластик, використовуваний у виробництві, так і фарба не представляють небезпеки в плані екологічності. Дрібні деталі міцно кріпляться до основи. Це виключає можливість потрапляння сторонніх тіл в дихальні шляхи малюка.
Дизайнери, психологи, технологи працюють у співдружності. Контроль процесу розробки фахівцем з розвитку дитини дає можливість створити продукт, що позитивно впливає на хід розвитку. Маючи в арсеналі іграшок трансформер Roadbot, дитина розширює кругозір, у неї формуються необхідні навички, розвивається фантазія.

Асортимент

Каталог продукції під брендом Roadbot дуже багатий і барвистий. Тут можна знайти моделі для малюка з будь-якими запитами, здивувати кожну дитину незвичайним дизайном, винятковою функціональністю, унікальними можливостями.
Продукція є якісною точною копією автомобілів відомих автоконцернів. Хороша деталізація, гідне виконання, схожість дизайну іграшкової моделі та оригіналу - якості, що припадають до душі колекціонерам. Особливістю асортименту є велика кількість варіантів. Для всякої дитини можна підібрати копію тієї машинки, яка їй більше сподобається:

  • Mitsubishi;
  • Hummer;
  • Toyota
  • Ford;
  • BMW та інше.

Спеціальна технологія дозволяє легко трансформувати будь-яку модель незвичайної машинки на робота. З цим впорається самий крихітний любитель незвичайних іграшок.

Оцінка статті
Голосів: 0