Quercetti

Знайдено 18 товарів
Таблиця Список

Подарункові сертифікати

Quercetti

Quercetti

Історія Quercetti починається в 1950 році. Компанія, яка спеціалізується на виготовленні ігрових наборів для дітей та виробництві мозаїки заснована в Італії 65 років тому. Продукція бренду протягом існування виробника відмінно справлялася з розвивальними функціями й виростила багатьох споживачів.

Quercetti: цікавий розвиток

Продукція цієї марки - найкращі інтелектуальні ігри. Вони призначені як для малюків, яким вже виповнилося 3 роки, так і для хлопців до 12 років.
Ідейні співробітники компанії акцентують увагу на тому, що застосовуючи «правильну» іграшку, можна позитивно вплинути на інтелектуальний і фізичний розвиток дитини. Фахівці компанії створюють такі моделі та набори, які стимулюють логічне мислення, розкривають творчі здібності, розвивають інтелект. Оригінальність виробів дозволяє використовувати їх безліч разів і при цьому не набридати дитині. Завдяки продукції Quercetti діти мають відмінну можливість розвивати фантазію і пам'ять, бути винахідливими та натхненними.
Розробка іграшок займає багато часу. Щоб досягти бажаного результату, фахівці ретельно вивчають світовий ринок і представлену на ньому продукцію, потім аналізується динаміка змін інтересів дітей, модних тенденцій і зростання продажів тих чи інших товарів. Щоб створити цікаву і корисну іграшку, фахівці довго вивчають психологію непосид, їх потреби та захоплення.
Після розробки продукту у виробництво надходить невелика партія, що шляхом тестування покаже, чи варто розвивати напрямок далі. Перевіряльниками стають безпосередньо діти. Грамотні психологи вивчають реакцію і поведінку дитини, яка отримала такий презент.
Проведені дослідження стають основою для подальших доробок. Зміни вносяться як дизайнерами, так і відділом науково-дослідного характеру. Результат - креативні, цікаві, сучасні розвивальні моделі.
Виробничі потужності, як і весь штат компанії, зосереджені в Італії. Цей факт є предметом гордості керівництва і всіляко відзначається.
Щорічно продукція компанії потрапляє на виставки іграшок світового масштабу. За час існування бренд неодноразово отримував нагороди, які підтверджують статус лідера, доводять якість, надійність і розвивальну цінність продукції.

Асортимент

 Товари, які є в каталозі фірми, об'єднуються в серії, кожна з них призначена для певного віку і конкретних захоплень:

  • мозаїки Illumino, що світяться;
  • набори для малювання;
  • серія з ремонту машин для хлопчиків Tecno toolbox;
  • навчальні набори для творчості Combi;
  • товари для самих маленьких Diasy box;
  • мозаїки на магнітній дошці Mosaico magnetico.
Оцінка статті
Голосів: 0