Пустушки і ніблери

Знайдено 108 товарів
Таблиця Список
Показано 32/108 товарів

Подарункові сертифікати

Пустушки і ніблери

пустышки

Серед батьків пустушка вважається незамінним атрибутом для правильного розвитку дитини. Щось на зразок цього предмета використовували ще наші предки, самостійно виготовляючи пристосування з м'якушки хліба і тканини. З розвитком суспільства і технологічним прогресом дитячі пустушки стали виготовляти зі штучних безпечних матеріалів - латексу або силікону.
Правильно підібрана продукція для малюків такого типу позитивно впливає на формування прикусу і навіть сприяє виведенню газів з організму. Пустушка для немовляти запросто заспокоїть крихітку.
Але, будьте уважні, вибираючи такий маленький, але вкрай серйозний виріб. Недобросовісні виробники випускають у продаж неякісну продукцію, яка не тільки не допоможе, але й здатна нашкодити вашій дитині. Як же не помилитися і правильно вибрати пустушку?

На що варто звернути увагу при покупці?

Різноманітність продукції величезна. На ринку товарів для дітей можна знайти все, що необхідно. Є й звичайна латексна пустушка, і пристосування з вбудованими інгаляторами або градусником, і ортодонтичний варіант.
Щоб не розгубитися і бути впевненими в якості покупки, запам'ятайте, які фактори вимагають уваги. Це матеріал, форма і розмір. Для початку, визначтеся, якими саме властивостями має володіти придбання, а потім приступайте до вибору. Не пропустіть те, що у кожного малюка є характерні тільки для нього фізіологічні особливості та пристрасті.

Матеріал

На заміну гумовим пустушкам, які були відомі нашим батькам і не користувалися славою міцного і надійного виробу прийшли сучасні варіанти цього пристосування з латексу і силікону. Вони більш довговічні та зручні, ніж свої попередники.
Латексна cоска-пустушка виробляється з натурального каучуку. Ця продукція має ряд позитивних якостей:

  • еластичність;
  • м'якість;
  • безпеку.

Попри те, що латексні пустушки дуже подобаються малюкам, вони мають і недоліки:

  • швидко забруднюються;
  • погано переносять термічну обробку;
  • володіють характерним запахом і присмаком.

Силікон ж користується популярністю завдяки довговічності. Соска з цього матеріалу служить в півтора рази довше, ніж латексний аналог. Виріб можна сміливо кип'ятити, він не має вираженого запаху чи смаку, відштовхує бруд. Але, єдиними ворогами цього матеріалу залишаються дитячі зубки.

Форма і розмір

Ідеальними параметрами володіє ортодонтична пустушка. Вона розробляється спеціально з урахуванням рекомендацій стоматологів. Завдяки формі вона:

  • надає мінімальний тиск на зуби і ясна;
  • залишає можливість дитячій мові вільно рухатися;
  • займає небагато місця в порожнині рота;
  • безпечна для здоров'я і не перешкоджає правильному розвитку прикусу.

Якщо ви ще не знайшли ту пустушку, яка буде відповідати вашим вимогам і подобатися малюкові, інтернет-магазин Papuas.ua допоможе зробити правильний вибір.
Ви можете купити пустушку для новонароджених з доставкою по всій Україні: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне , Дніпродзержинськ, Кіровоград, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Мелітополь, Бердянськ, Ужгород, Кам'янець-Подільський та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 1