Пупси

Знайдено 62 товари
Таблиця Список
Показано 32/62 товарів

Подарункові сертифікати

Пупси

пупсы

Кожна маленька дівчинка мріє бути схожою на маму. А чим з погляду малечі займається цілими днями мама? Правильно, вона опікується і виховує свою дитину. Ось і доньці потрібне немовля, щоб за ним доглядати: міняти повзунки і підгузки, годувати, співати колискову, катати в колясці. Як мама.

Ляльки пупси допомагають дівчаткам розвиватися

Ляльки грають дуже важливу роль в процесі виховання маленької дівчинки. Адже це перші рольові ігри, які дають можливість малятку відчути себе в різних іпостасях, програти сцену з точки зору різних персонажів. Саме в такому маленькому віці діти замислюються про те, чим годувати дитину, у що одягати, які сімейні стосунки необхідно вибудувати, щоб пупс себе почував комфортно. Добре, якщо мама або хтось інший постежить за грою дівчинки, це дозволить вчасно підкоригувати її поведінку, спрямувати дії в потрібний напрямок. Адже це перші навички материнства, які в подальшому малятко буде вдосконалювати під час догляду за власною дитиною.
Таким чином, пупси - це не просто іграшки, це необхідність для кожної дівчинки.

Іграшкові пупси - найбажаніші подарунки

Хочете доставити радість своїй доньці? Тоді краще, ніж купити пупса ви не зможете нічого придумати. Тільки уявіть, скільки захоплення і щастя буде у одержувачки в очах, коли вона побачить м'якого, красивого і такого милого іграшкового немовля! Сучасні дитячі пупси інтерактивні дуже сильно схожі на справжніх дітей, не дивно, що діти до них ставляться, як до повноцінних членів сім'ї. Тому батькам потрібно бути готовими отримати ще одну "дитину", якій їм доведеться підбирати одяг, "готувати" для неї окрему їжу і навіть відзначати Дні народження.
Пупси для дівчаток потребують багато чого. Тому можна придбати ляльку з горщиком, соскою, сумкою-перенесенням, медичним приладдям, за допомогою яких можна буде лікувати ляльку. Звичайно, знадобиться також і одяг, пупс хоч і маленький, але все ж таки член сім'ї, він може забруднитися під час обіду чи прогулянки на свіжому повітрі. Тому про неї краще подбати ще під час покупки самої іграшки.
Маленькі дітки гідні тільки найкращого. А значить, іграшки для них необхідно підбирати тільки якісні та безпечні. Саме такі ляльки представлені в даному розділі. Ми пропонуємо продукцію тільки від кращих, перевірених часом виробників. З таким пупсом будь-яка гра в "Дочки-матері" проходитиме весело і цікаво, а дорослі, в свою чергу, можуть зовсім не турбуватися про здоров'я свого улюбленого чада.
Ви можете купити пупса з доставкою по всій Україні: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Мелітополь, Бердянськ, Ужгород, Кам'янець-Подільський та інші міста.

 

Оцінка статті
Голосів: 1