Привчання до горщика

Знайдено 82 товари
Таблиця Список
Показано 32/82 товарів

Подарункові сертифікати

Привчання до горщика

горшок

 

Знайомство дитини з горщиком - дуже важливий етап дорослішання кожного малюка. Саме в цей час маленький чоловічок вчиться бути самостійним, дорослим і багато в чому саме від правильної конструкції дитячого горщика залежить, наскільки швидко це станеться.

Як вибрати горщик для дитини

Інтернет-магазин дитячих горщиків пропонує масу варіантів, і часто батьки обирають для свого улюбленого малюка найбарвистіший і функціональний агрегат. Насправді, більшість фахівців сходяться на думці, що найбільш правильним є звичайний горщик без всяких надмірностей з якісного пластика.
Дитячі горщики бувають універсальними або адаптованими під стать дитини. Моделі для хлопчиків припускають наявність невеликого виступу з фронтального боку, який змушує сидіти з розставленими ніжками і запобігає розбризкуванню сечі. А ось дитячий горщик для дівчаток купити можна і без спеціального виступу спереду, так як їм можна сидіти зі зведеними ніжками.
До речі, на дитячий горщик ціна залежить не тільки від якості пластика і дизайну, а також від наявності кришки. Може спочатку кришка буде і не потрібна, але з часом, коли дитина буде самостійно робити свої справи, він зможе з її допомогою прикрити вміст горщика, тим самим запобігши поширенню неприємних запахів по квартирі.

Незвичайні горщики для звичайних справ

Але не всім батькам вдається обмежитися звичайним горщиком. Так буває, що деякі малюки категорично відмовляються від походів в туалет "по дорослому" і не хочуть сідати на горщик. У таких випадках мама і тато починають замислюватися про покупку більш привабливого агрегату: музичного, з кермом, у вигляді трону, стільчика або у формі тварини. До речі, багато батьків купують красивий дитячий горщик і без видимих на те причин, просто щоб порадувати свого малюка.
Особливу популярність заслужив горщик дитячий музичний. Окрім свого цікавого дизайну, такий горщик має одну унікальну здатність - при попаданні на дно чаші рідини, починає грати приємна мелодія. Також є спеціальні моделі у вигляді іграшок - машинки, стільчики з музичною панеллю, кермом і пискалкою тощо. На жаль, проконтролювати дитину, який раз у раз відволікається на гру, буває дуже складно, але коли важливо хоча б посадити малюка на горщик, така покупка є виправданою.
Спеціально для подорожей розроблені моделі розкладних і надувних горщиків. Розкладні складаються з пластикового корпусу, який може складатися до компактних розмірів, і одноразового пакетика. Пакетик після використання потрібно викинути. Такий агрегат буде незамінний в будь-якій ситуації, він швидко розкладається і вимагає мінімального догляду. Але все ж навіть у складеному стані горщик займає місце в сумці, тому більшість батьків воліють брати в поїздку надувний.
Ви можете купити дитячий горщик з доставкою по всій Україні: Київ, Чернівці, Харків, Дніпропетровськ, Олександрія, Одеса, Львів, Дрогобич, Кривий Ріг, Коломия, Миколаїв, Маріуполь, Ужгород, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький, Рівне, Тернопіль, Кіровоград, Кременчук, Івано-Франківськ, Луцьк, Біла Церква, Мелітополь, Бердянськ, Кам'янець-Подільський та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 1