Prima-Baby

Знайдено 38 товарів
Таблиця Список
Показано 32/38 товарів

Подарункові сертифікати

Prima-Baby

Prima-Baby

Prima-Baby - один з тих брендів, які зарекомендували себе з кращого боку та істотно полегшили життя тисячам батьків з усіх куточків планети. Асортимент компанії-виробника на початку її діяльності був далекий від дитячого, але з плином часу розробники бренду зрозуміли наскільки важливими для полегшення життя батьків є ті речі, які виробляє торгівельна марка.

Історія

Торгівельна марка Prima-Baby є брендом компанії ОКТ, яка довгий час була популярна в Німеччині, але сьогодні вийшла за її межі. Заснована вона в 1986 році й вже не протязі близько тридцяти років випускає пластикову продукцію, яка має величезний попит серед представників різних вікових категорій, професій, уподобань.
Спочатку виробник ОКТ спеціалізувався на побутовому асортименті, зробленому з пластмаси. Під це поняття підпадали:

  • ємкості для зберігання харчових продуктів;
  • білизняні кошики;
  • посуд для приготування страв;
  • пристосування для купання або дрібних побутових потреб.

Вся продукція як раніше, так і зараз виробляється з високоякісного пластику. Який у всьому світі славиться відносною міцністю і максимальною безпекою для людського здоров'я.
Бренд для малюків, який має назву Prima-Baby з'явився через багато років в 1991 році в Польщі й відразу взяв курс на представництво кращого товару в заданій категорії. До сьогоднішнього дня ще не було прецедентів, коли б якість продукції спростовувалася або не витримувала численних перевірок.

Особливості продукції

Одна з найвідоміших польських торгівельних марок Prima-Baby, яка представляє продукцію для малюків з пластика славиться великим каталогом, великим діапазоном колірної гами та форм.
Основою всього асортименту є безпечний пластик. Цей матеріал розроблявся кращими фахівцями компанії та багаторазово тестувався для виключення можливості несприятливого впливу як на батьків, так і на дитину. Безпека продукції нині підтверджується дослідженнями в галузі контролю якості під назвою DIN EN ISO 9001: 2000. Якщо є бажання можна подивитися відповідний сертифікат, який по суті й є гарантійним зобов'язанням і страховкою для споживачів, які піклуються про своє майбутнє.

Асортимент

Пропозиція торгівельної марки сформована в декількох напрямках:

  • happyfriends;
  • happylife;
  • happystars.

Під цими лінійками виробляються пластмасові ванночки, що відрізняються конфігурацією, розмірами, зовнішніми характеристиками та функціональністю, а також побічні продукти, різноманітні горщики й накладки на унітаз, органайзери для білизни, іграшок, інших дрібниць.
Happyfriends - колекція пластикових ванночок, які відрізняються анатомічної формою і бездоганною якістю, повною безпекою і доступною вартістю. Крім того, у цій категорії можна знайти різноманітні анатомічні лежаки, ємкості для пелюшок, матраци для сповивання, накладки на унітаз та інше.
Лінійка happylife - це великий асортимент ванночок і нічних горщиків для дітей різного віку та комплекцій.

Оцінка статті
Голосів: 0