Пожежні машинки

Знайдено 71 товар
Таблиця Список
Показано 32/71 товарів

Подарункові сертифікати

Пожежні машинки

 

пожарка

Щоб відчути себе відважним рятувальником, не обов'язково чекати, коли подорослішаєш. Якщо дитині купити пожежну машину, він зможе сповна зануритися в світ фантазій, де йому доведеться самостійно визволяти людей і тварин з палаючої будівлі, а також допомагають слабким, які потрапили в скрутну ситуацію.

Вибираємо іграшкову пожежну машинку за віком

Як і звичайні іграшки, пожежні машини для дітей слід вибирати відповідно до віку гравців. Однорічному малюку краще придбати просту, але яскраву, барвисту машинку. Дуже важливо, щоб вона не містила ніяких дрібних елементів, які дитина зможе без проблем відламати і засунути собі в рот або ніс.
У два - три роки дітям буде цікаво грати з більш функціональними іграшками. Для них можна купити пожежні іграшки з дверцятами, що відкриваються, зі сходами, що висуваються і обертовими стрілами. Деякі машини дитина може самостійно прикрасити за допомогою спеціальних наклейок, які йдуть в комплекті з іграшкою.
П'ятирічному хлопчику сподобається реалістична машина, яка максимально точно копіює свій прототип. Крім сирени і проблискових маячків у такої іграшки можуть з'являтися освітлені фари, водяна помпа, що функціонує з електро- або ручним приводом і багатьма іншим.
Зовсім дорослий хлопчик 7 - 8 років також буде радий отримати в подарунок пожежну машину, якщо вона буде збірна або радіокерована. Збирання барвистої спецтехніки захопить юного конструктора на цілий вечір, а машина, яка вийде в результаті такої роботи, буде цінуватися набагато більше, ніж звичайні іграшки. Можливість управляти пожежною станцією від дистанційного пульта призведе в захват навіть дорослу дитину, більш того, нерідко радіокерованими іграшками захоплюються і батьки власників.

Пожежна машина - іграшка, про яку мріє кожна дитина

Пожежна машинка - це не просто красива, але і досить функціональна іграшка. Багато моделей роблять все те ж, що і їх справжні прототипи, тому такий подарунок подарує масу радісних емоцій.
При виборі пожежної машини, слід врахувати вміння дитини і умови, в яких вона буде використовуватися. Для вулиці краще підібрати пластикову машинку з великими колесами, яка легко миється від забруднень, а ось для будинку можна придбати і металеву, максимально деталізовану іграшку. Якщо пожежна машинка купується для двору, бажано звернути увагу на вироби з інерційним приводом, так як радіокеровані вимагають регулярної підзарядки. У будь-якому випадку при виборі іграшкової пожежної машини перевагу варто віддати спецтехніці з сиреною і проблисковими маячками, так як ці функції є обов'язковими для спецтехніки служби порятунку.
Ви можете купити дитячі пожежні машини з доставкою по всій Україні: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне , Каменський, Кропивницька, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Мелітополь, Бердянськ, Ужгород, Кам'янець-Подільський та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 0