Повітряні змії

Знайдено 49 товарів
Таблиця Список
Показано 32/49 товарів

Подарункові сертифікати

Змії та планери

змеи

Навряд чи знайдеться людина, яку не заворожує вид летючого в небі повітряного змія. Яскраві, граціозні й такі красиві фігурки, парять на висоті, викликають велике захоплення у малечі, а старші діти завжди прагнуть покерувати цією норовливою, але цікавою іграшкою. Повітряних зміїв люблять у всьому світі, в багатьох великих містах проводяться різні фестивалі та змагання з їх запуску. Втім, зовсім не обов'язково зриватися і їхати в інший регіон, щоб насолодитися величним польотом повітряного змія, адже набагато цікавіше самостійно організувати аналогічний турнір серед знайомих дітей.

Якого повітряного змія можна купити в інтернет-магазині

Сучасні виробники приділяють багато уваги не тільки маневровісті та функціональності повітряних змій, а і їх зовнішньому вигляду. Спеціально для малюків передбачено безліч яскравих і незвичайних варіантів: іграшки у вигляді метеликів, пташок, бджілок та інших летючих істот. Природно, дорогі трюкові моделі мають більш серйозний вигляд, що не заважає їм під час польоту виглядати креативно і незвично.
В залежності від уподобань майбутнього власника можна вибрати сталого каркасного або легкого у транспортуванні безкаркасного змія, який в складеному вигляді поміщається в звичайній кишені. Досвідченому професіоналу більше підійде спортивний літальний апарат, здатний утримати свої позиції в повітрі навіть в умовах сильного вітру, з ним дуже зручно робити різні трюки в повітрі. Природно, на трюкові повітряні змії ціна набагато вища, ніж на простенькі моделі, але і задоволення від такого ефектного польоту можна отримати більше.

Чому діти люблять запускати повітряних зміів

Як би не подобалося малюкам грати в комп'ютерні ігри й дивитися мультфільми, розваги на природі завжди приносять набагато більше задоволення. Азарт, почуття влади над об'єктом, який піднявся високо в небо і плавно курсує на його просторах, а також адреналін - це відчуває кожна дитина, яка управляє повітряним змієм. А ще, діти під час запуску збираються разом, придумують стратегію, стають більш згуртованими та дружніми.
Запуск повітряного змія - дуже корисне і цікаве заняття, що вимагає уважності й спритності, це активний відпочинок, який принесе користь кожній людині незалежно від стану здоров'я, його статі та віку. У нашому каталозі ви можете самостійно вибрати кращого повітряного змія, який подарує не одну годину насолоди від гри на свіжому повітрі.
Звичайно, якщо є бажання можна зробити повітряного змія своїми руками, однак навряд чи він вийде таким же гарним і зручним у користуванні, як літальний апарат, виготовлений досвідченими майстрами.
Ви можете купити повітряний змій з доставкою по всій Україні: Київ, Вінниця, Харків, Дніпропетровськ, Бровари, Одеса, Ніжин, Запоріжжя, Львів, Червоноград, Кривий Ріг, Миколаїв, Біла Церква, Івано-Франківськ, Маріуполь, Первомайськ, Полтава, Ужгород, Чернігів, Черкаси, Суми, Хмельницький, Нікополь, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Тернопіль, Луцьк, Бердянськ та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 3