Посуд для годування

Знайдено 83 товари
Таблиця Список
Показано 32/83 товарів

Подарункові сертифікати

Посуд для годування

детская посуда

Багато батьків в період поступового переведення дитини з пляшкового та грудного вигодовування на звичайне харчування стикаються з проблемою вибору дитячого посуду. Легше доводиться тим щасливчикам, які досвідченіші й вже мають в родині старших дітей, адже вони знають принципи безпечного підбору приладдя для годування малюка, але, що ж робити мамам первістка? Як правильно купити набір дитячого посуду, щоб він став не тільки ємністю для їжі, а й цікавим стимулом з'їсти те, що в ній?
Досягаючи шестимісячного віку, малюк вже цілком може вчитися їсти за допомогою звичних для нас предметів і приладів, але пам'ятайте, що для нього це все в новинку і викликає певні складнощі. Тому особливо ретельно слід підходити до вибору дитячих тарілок і поїльників.

Чому потрібен саме посуд для дітей?

Безумовно, можна використовувати при годуванні звичайні миски та ложки для дорослих, як це робили наші мами й бабусі. Але, тільки в тому випадку, якщо вам не шкода викинути столові предмети, які перетворилися в осколки. Звичайно, мова йде про незаперечну любов маленьких непосид вивчати властивості предметів або попросту вередувати.
Тепер саме час згадати про гігієнічність. Кожен член сім'ї, а таким є і дитина в тому числі, повинен мати своє особисте столове приладдя, а якщо сучасний ринок продукції для дітей пропонує хороший вибір посуду для найменших і старших хлопців, то чому б ним не скористатися?
Не забуваймо, що малюк тільки вчиться їсти або ще не цілком освоїв поводження з посудом, та й анатомічні особливості дитини не сприяють зручності при використанні предметів для дорослих.
Дитячий посуд для годування має низку властивостей, які забезпечують його довговічність і практичність:

  • він яскравий та оригінальний, здатний викликати непідробний інтерес дитини;
  • набір посуду для дітей у більшості випадків виготовлений з матеріалу, який вкрай складно пошкодити або розбити;
  • при використанні виключаються травми;
  • легко миється, підходить для розігріву в «мікрохвильовій печі».

Вибираємо форму і матеріал правильно

Звертати увагу на те, з чого виготовлений посуд для дитини потрібно в першу чергу. Вибравши кращий матеріал можна приступати до вивчення форми, але не забудьте, що продукція повинна бути не тільки красивою, але і зручною.
Поширені матеріали:

  • скло - екологічно безпечний варіант, але легко б’ється;
  • фарфор - краса і термостійкість в поєднанні з крихкістю, а неякісний фарфор і зовсім небезпечний;
  • харчова пластмаса втілює міцність, легкість і практичність, але сприяє швидкому охолодженню їжі.

Для дитини підійдуть тарілки з високими стінками, такий посуд зручний для недосвідченого їдця.
Розмір вибирайте виходячи з апетиту дитини. Не потрібно брати занадто великий посуд «на виріст» - вам буде постійно здаватися, що крихітка недоїдає, а це викликає складнощі в організації правильного харчування.
Якщо вам потрібен дитячий посуд, інтернет магазин Papuas.ua - найкраще місце для його придбання.
Ви можете купити набор дитячого посуду з доставкою по всій Україні: Київ, Вінниця, Харків, Дніпропетровськ, Бровари, Одеса, Ніжин, Запоріжжя, Львів, Червоноград, Кривий Ріг, Миколаїв, Біла Церква, Івано-Франківськ, Маріуполь, Первомайськ, Полтава, Ужгород, Чернігів, Черкаси, Суми, Хмельницький, Нікополь, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Тернопіль, Луцьк, Бердянськ та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 1