Подарунок новонародженому

Знайдено 225 товарів
Таблиця Список
Показано 32/225 товарів

Подарункові сертифікати

Подарунок новонародженому

 новорожденным

Народження дитини - велика подія. Це свято не тільки для новоспечених батьків, але і для їх родичів, друзів, колег, знайомих. Тому кожен намагається вибрати гарний подарунок новонародженому, інтернет-магазин пропонує велику кількість варіантів, які порадують і батьків, і самого малюка.

Як вибрати потрібний і корисний подарунок дитині

Якщо потрібно подарунок новонародженому купити, не слід звертати увагу на речі та іграшки «на виріст». Існує безліч пристосувань, які зможуть полегшити життя батьків вже зараз, в перші місяці життя малюка. Так, з самого народження буде корисним шезлонг, портативна переносна колиска-гойдалка, заколисуючий центр або подушка для годування, за допомогою якої мама зможе швидко організувати в будь-якому місці своїй крихітці затишне спальне місце, а процес годування грудьми стане максимально комфортним.
Не завадить молодій сім'ї і музичний проектор в формі забавної тваринки, який спочатку використовують в якості звичайного нічника. Вже з 2-3-місячного віку можна включати заспокійливу мелодію під час заколисування. 

Підбираємо правильні іграшки для найменших

Обираючи подарунок новонародженому хлопчику, важко не звернути увагу на барвисті і цікаві іграшки. Однак при покупці обов'язково слід врахувати вік маленького одержувача, так як зараз йому не потрібні занадто складні ігрові набори та предмети, що складаються з безлічі дрібних знімних деталей.
Серед бюджетних іграшок найбільш потрібними є різні прорізувачі для зубів з охолоджуючими елементами, брязкальця, пищалки, гумові фігурки для купання, підвіски для колясок, ліжечок та розвиваючих килимків, книжки з міцного текстильного матеріалу з простими зображеннями.
В якості цінного подарунка непогано придбати функціональний ігровий центр для будинку або машини. Це можуть бути як розвиваючі килимки, так і музичні мобілі, дуги з іграшками для ліжечка, автокрісла.
У будь-якому випадку іграшки для новонароджених повинні бути яскравими, що спонукають до певних дій. Брязкальця слід вибирати тільки зі зручними виступами, щоб їх можна було утримати поки ще незміцнілої ручкою. У м'які предмети можуть вбудовуватися пищалки або елементи, що світяться, малюк із задоволенням бере такі вироби в ручки, стискає і розтискає їх, кидає на підлогу, просто з цікавістю розглядає.
Іграшки для немовлят, як правило, виготовляються в нейтральних відтінках, тому подарунок новонародженій дівчинці навряд чи буде відрізнятися від подарунка хлопчикові.
Ви можете купити подарунок новонародженому малюкові з доставкою по всій Україні: Київ, Чернівці, Харків, Дніпропетровськ, Олександрія, Одеса, Львів, Дрогобич, Кривий Ріг, Коломия, Миколаїв, Маріуполь, Ужгород, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир , Хмельницький, Рівне, Тернопіль, Кіровоград, Кременчук, Івано-Франківськ, Луцьк, Біла Церква, Мелітополь, Бердянськ, Кам'янець-Подільський та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 3