Плюшеві ведмедики

Знайдено 30 товарів
Таблиця Список

Подарункові сертифікати

Плюшеві ведмедики

плюшевые мишки

Ми можемо скільки завгодно думати над хорошим подарунком, але кращим варіантом все одно у всі часи залишиться плюшевий ведмедик. Така іграшка подобається і хлопчикам, і дівчаткам, люблять таких істот також молоденькі замріяні дівчата. Великі плюшеві ведмеді, оселившись в будинку, стають справжніми членами сім'ї - з ними обіймаються, діляться секретами, сплять.

Чим так приваблюють великі плюшеві ведмедики

На відміну від інших звірів, форма іграшкового ведмедя сильно нагадує статуру немовляти. Пухкенькі коротенькі ніжки й ручки, м'якенький животик - все це викликає посмішку і розчулення у навколишніх. Так і хочеться цю істоту взяти в руки, потискати, подбати про безпорадне створіння!
Тому іграшковий ведмедик - мрія кожної дівчинки, незалежно від її віку. Причому з ведмедем власниця не просто грається, це її найкращий друг, порадник. Кому ж, як не йому розповісти про проблеми в школі або з друзями, з ким поговорити про свої плани та мрії?

Якого краще купити плюшевого ведмедя?

Ведмедики бувають різні. Є маленькі, більше схожі на аксесуар, а зустрічаються і величезні, за величиною нагадують дорослу людину. І всі вони чарівні по-своєму. Якщо хочеться відчувати себе в безпеці, можна замовити білого плюшевого ведмедя великого, в обіймах якого всі негаразди здадуться дрібними та незначними. Така іграшка сподобається і дорослим, і малечі, які із задоволенням будуть стрибати по величезному звіру і мацати його масивні вуха, величезний ніс.
А от якщо потрібен ведмедик, з яким маленька дитина могла би виходити на прогулянку, возити в колясці, брати з собою в подорож, то краще підібрати більш компактний варіант. Тим більше що ціна плюшевих ведмедів маленьких завжди більш доступна, ніж на великих ведмедиків.
М'які ведмедики можуть також бути різного кольору і навіть виду. Є іграшкові білі ведмеді, що втекли з Північного Полюсу, бурі, які заблукали в лісі й опинилися на полиці магазину, але можна зустріти також смішного панду з теплих індійських лісів. Одні реалістичні й суворі, як справжні хижаки, інші - милі та по-дитячому наївні.
Ви хочете красиво зізнатися своїй дівчині в коханні? Це краще зробити за допомогою плюшевого ведмедя, так ваша кохана запам'ятає цей день надовго. Просто підберіть іграшку з сердечком, і у вашій щирості ніхто сумніватися не буде. Мишко зможе підтримати дівчину у важкий момент, а, коли вас не буде з нею поруч, зігріти її своїм теплом і любов'ю.
Звичайно, маленькі дітки завжди дуже радіють музичним ведмедикам. Адже з ними можна весело провести час, танцюючи під бадьору мелодію або слухаючи цікаву казку.
Таким чином, якщо ви бажаєте зробити приємний сюрприз, вибирайте в якості подарунка ведмедя. Така іграшка потрібна кожній дитині віком від двох місяців і до ... 75 років.
Ви можете купити плюшевого ведмідя з доставкою по всій Україні: Київ, Бровари, Дніпропетровськ, Конотоп, Одеса, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Мукачево, Ужгород, Полтава, Ніжин, Чернігів , Черкаси, Житомир, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Нікополь, Кіровоград, Прилуки, Кременчук, Луцьк, Мелітополь, Бердянськ та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 2