Пляшки і соски

Знайдено 203 товари
Таблиця Список
Показано 32/203 товарів

Подарункові сертифікати

Пляшечки для годування

бутылочки

Купити дитячу пляшечку для годування необхідно всім, хто має в будинку маленьку дитину. Ця істина не підлягає сумніву, оскільки навіть матусі, які не збираються ще відмовлятися від грудного вигодовування можуть опинитися в ситуації, коли цей предмет стане паличкою-виручалочкою. В залежності від віку дитини й бажаної функціональності виробу виробники пропонують різні варіанти продукції. Потрібно дуже ретельно підходити до вибору пляшечки, адже від цього предмета частково залежить успіх годування, а значить, і здоров'я малюка.

Коли знадобиться пляшечка?

Існує ряд причин, по яких природне вигодовування стає неможливим або небажаним. Їх можна позначити як:

  • зціджування у зв'язку з передчасним виходом на роботу;
  • потреба в штучному вигодовуванні;
  • перехід на «дорослу» їжу;
  • прогулянки, які передбачають наявність води та іншої провізії.

Думка про те, що додаткові пристосування потрібні для дітей, яким вже пора частково відмовлятися від природного годування несправедливе. Можуть стати в нагоді й пляшечки для новонароджених, коли дитина змушена залишитися з татом чи з деяких причин грудне вигодовування неможливо. Крім того, обов'язково виникне необхідність давати воду, а бувають і такі випадки, коли потрібно розвести у воді ліки.

Як вибрати пляшечку для годування?

Насамперед, розраховуйте на те, що крихті знадобиться багато пляшечок, які будуть відрізнятися деякими характеристиками. Залежно від того, на яку функціональність ви сподіваєтеся і потрібно вибирати пристосування. При покупці варто звертати увагу на основні критерії:

  • матеріал;
  • герметичність;
  • місткість і форма;
  • шкала;
  • соски для пляшечок в наборі;
  • система проти кольок.

Все це вкрай важливо, оскільки від годування залежить самопочуття малюка, його ріст і розвиток.
Більшість розводять полеміку про те, який же матеріал стане ідеальним для пляшечки, ціна скляних і пластикових примірників значно не відрізняється, а переваги та недоліки порівняти складно. У цьому випадку керуйтеся своїми побажаннями. Якщо ви відчуваєте необхідність в постійній стерилізації баночки, купуйте скляну, вона не темніє з часом, але може запросто розбитися, коли її ненавмисно відпустити. Пластик вбирає фарбувальні речовини з їжі, які є практично у всіх яскравих фруктах і овочах, погано переносить стерилізацію, тому досить споліскувати ємність окропом.
Необхідним елементом є соска. Залежно від бажаного потоку рідини потрібно вибирати варіант з меншим або більшим отвором. Малюк може випробувати декілька видів сосок, щоб визначитися, яка подобається йому більше - анатомічна, класична або ортодонтична.
Важливий чинник - шкала. З такою розміткою набагато легше дотримувати порції. У свою чергу, антиколіковий механізм допомагає уникнути проблем з газоутворенням. Спеціальна система запобігає потраплянню кисню в травну систему разом з їжею. А це дуже актуальна проблема для всіх новонароджених.
Якщо вам потрібні пляшечки, інтернет-магазин Papuas.ua надає великий асортимент продукції для дітей. Ми пропонуємо виключно якісний сертифікований товар, що пройшов перевірку часом і багатьма споживачами.
Ви можете купити дитячу пляшечку для годування з доставкою по всій Україні: Київ, Чернівці, Харків, Дніпропетровськ, Олександрія, Одеса, Львів, Дрогобич, Кривий Ріг, Коломия, Миколаїв, Маріуполь, Ужгород, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький, Рівне, Тернопіль, Кіровоград, Кременчук, Івано-Франківськ, Луцьк, Біла Церква, Мелітополь, Бердянськ, Кам'янець-Подільський та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 2