Play-Doh

Знайдено 33 товари
Таблиця Список
Показано 32/33 товарів

Подарункові сертифікати

Play-Doh

Play-Doh

Play Doh - це безпечний пластилін для розвитку творчих здібностей та дитячі іграшки високої якості. Продукція створена переважно для дітей, які не доросли до школи. Вона покликана стимулювати розвиток творчого потенціалу, дрібної моторики рук, кмітливості. Завдяки товарам бренду малюк може самостійно створити цілий світ з самими нехитрими жителями, населений неймовірними тваринами та зарослий екзотичними рослинами.

Набір пластиліну Плей До - відмінний подарунок як школяреві, так і зовсім маленькій дитині. Величезна перевага продукції цієї марки є екологічність. До складу включені виключно натуральні компоненти - борошно, сіль, вода, мінеральні масла. Навіть якщо малюк ненароком проковтне шматочок пластиліну, це ніяк не позначиться на його здоров'ї. Завдяки цим складовим немає ризику, що безнадійно забрудниться скатертина або шпалери. Матеріал легко відмивається від рук малюка й без проблем відпирається.

 Історія Play Doh

 Екологічний пластилін Play Doh вперше побачив світ у 1930 році. З цього часу протягом більш ніж десяти років продукт проходив підготовку для виходу на ринок світового рівня. Він удосконалювався, розширювалася колірна гамма, поліпшувалася консистенція.

У середині 50-х років керівництво компанії вирішило запустити виробництво додаткових наборів. Багатьом припала до душі можливість самостійно виготовляти «ласощі» і будувати цілі будинки. Хлопцям пропонувалося грати в «Веселий завод», «Будівництво», «Фабрику морозива». Особливо підкорювали серця малюків яскравість продукції, велика кількість квітів і ефектів.

1991 для розвитку бренду став знаковим. Play Doh перейшов під крило всесвітньо відомої корпорації Hasbro. Це стало поштовхом для значного поповнення каталогу, детальних доробок технологічного аспекту виробництва.

Статистика підтверджує щорічне зростання популярності бренду. Починаючи з 1955 року, за півстоліття перебування на світовому ринку дитячих іграшок, було продано неймовірну кількість банок пластиліну - близько двох мільярдів. З 2005-го щорічні продажі стали перевищувати цифру в 95 млн одиниць. Цей факт говорить про всесвітнє визнання якості та надійності. Набори від виробників найпопулярнішого пластиліну в світі включені в рейтинг сотні найпопулярніших іграшок ХХ століття.

На день народження компанії, в рік, коли з дня заснування минуло 50 років, споживачі отримали подарунок. Людям, які виросли на продукції Play Doh, був запропонований продукт - невелика партія пластиліну зі спеціальним ароматом, що здатний нагадати дитинство.

 Іграшки Play Doh

 Компанія виробляє спеціальні дитячі набори для творчості. Вони цікаві хлопчикам і дівчаткам. Основними покупцями є батьки малюків дошкільного віку.

У наборі продається кольоровий пластилін, ложечки для обробки матеріалу і спеціальний посуд.

Отримавши в подарунок невеликий комплект, дитина має можливість відчути себе кондитером і самостійно, проявляючи увесь свій талант, зробити найкрасивіший торт. Маленькі модниці вільні моделювати зачіски або створювати стильний гардероб. Все це можливо завдяки м'якому, приємному, податливому матеріалу, який приніс величезну популярність торгівельній марці.

Оцінка статті
Голосів: 1