Пластмасові конструктори

Знайдено 350 товарів
Таблиця Список
Показано 32/350 товарів

Подарункові сертифікати

Пластмасові конструктори 

пластконстр

Практично весь вільний час діти граються. Під час гри вони вивчають різні форми, визначають відмінності між матеріалами, з яких виготовляються дитячі іграшки, одним словом, вивчають навколишній світ. Тому слід підбирати різні за формою, розміром і матеріалом іграшки, щоб з раннього віку дитина могла відрізнити кругле від квадратного, пластмасове від металевого або дерев'яного, маленьке від великого. А щоб грати було не тільки весело, а й корисно, необхідно обов'язково придбати декілька наборів конструкторів.

Чому малюкам подобаються дитячі пластикові конструктори

Пластмасові деталі - барвисті й легкі, тому вони ідеально підходять для занять творчістю з самими маленькими. Сучасні виробники виготовляють іграшки із пластику, які мають плавні лінії та обтікаючу форму, а отже, ризик поранитися під час гри зводиться до мінімуму. Крім того, можна купити пластиковий конструктор спеціально для розваги на природі, адже доглядати за виробами з цього матеріалу просто, потрібно всього лише помити їх у теплій воді та просушити.
Пластикові деталі легко скріплюються між собою, так само швидко можна потім розібрати цю конструкцію. Деякі варіанти конструкторів дозволяють отримати гарну іграшку, яка згинається в різних частинах тіла, а значить, грати з нею буде вдвічі цікавіше.

 

 

 

Які бувають дитячі пластмасові конструктори і як вибрати відповідний ігровий набір

Є конструктори, за допомогою яких можна зібрати тільки одну фігурку. Як правило, до них додається детальна інструкція, за якою малюк може або самостійно, або за допомогою дорослого зібрати собі іграшку. Такі ігри допомагають дитині адаптуватися до життя, адже дорослим часто доводиться здійснювати якісь дії відповідно до визначеного порядку або регламентом.
Однак не менш корисними для розвитку є конструктори, які практично повністю складаються з однакових за формою і розміром елементів, що збираються між собою в якому завгодно порядку - все одно щось, та й вийде. Подібні ігри допомагають розвивати творчі задатки, дитина починає розуміти, що саме від її дій і зусиль залежить кінцевий результат. Звичайно, в такому випадку краще всього купувати великий пластмасовий конструктор, щоб нічого не обмежувало дитячу фантазію.
Хороший конструктор пластик - зручна покупка для тих дітей, які швидко звикають і втрачають інтерес до всього нового. У такому випадку покупка набору, з якого можна скласти іграшку, а через день її розібрати й скласти нову, вирішує багато проблем. По-перше, один конструктор коштує дешевше, ніж п'ять різних іграшок, по-друге, в будинку буде менше скупчуватися дрібничок, з якими малюк все одно не грає.
Ви можете купити великий пластмасовий конструктор з доставкою по всій Україні: Київ, Львів, Харків, Умань, Дніпропетровськ, Одеса, Луцьк, Запоріжжя, Кривий Ріг, Васильків. Миколаїв, Первомайськ, Сміла, Полтава, Чернігів, Стрий, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Новомосковськ, Рівне, Дніпродзержинськ, Шостка, Кіровоград, Ізмаїл, Кременчук, Дрогобич, Тернопіль, Біла Церква, Мелітополь, Кам'янець-Подільський та інші міста. 

Оцінка статті
Голосів: 0