Подарункові сертифікати

Planes

Planes

Що може бути загадковіше і цікавіше літака, який високо піднімається в небо? Таке видовище зачаровує і одночасно перехоплює дух, адже пасажирів цього літального засобу попереду чекає маса нових вражень. Саме тому іграшкові літачкі так подобаються маленьким непосидам, адже з їх допомогою можна здійснювати захоплюючі подорожі по квартирі, вибудовуючи власні сюжетні лінії або повторюючи вподобані епізоди з популярного діснеївського мультфільму "Planes".

Іграшкові літачки навчать своїх маленьких друзів витривалості

У житті у літаків, як і у звичайних людей, не все гладко. Вони змушені долати певні труднощі, підкорювати нові висоти, поступатися своїм принципам заради порятунку інших. Так, головний герой історії - скромний трудяга Дасті мріє літати високо в небі, проте йому доводиться щодня виконувати свою роботу - розпилювати добрива над полями. Більше того, кожен день, піднімаючись навіть на таку незначну висоту, маляті доводиться боротися з найбільшим страхом у своєму житті - страхом висоти. Але ніщо не зламає сміливого літачка Дасті Полийполе, він навіть погодився взяти участь у відбірковому турі повітряних змагань!
Крім Дасті можна придбати також фігурки другорядних персонажів - чемпіона Ріпслінгера, спокусника Ель Чупакабру, досвідченого ветерана авіації Шкіпера, гонщицю Рошель та багатьох інших. У кожного літачка своя неповторна історія і свій характер. Іграшки Disney Planes купити варто тільки тому, що нагадування про ці історії допоможе дитині більш стійко переживати негаразди, він зрозуміє, що проблеми потрібно вирішувати, а не здаватися при перших же неприємностях.

Іграшки Disney Planes - світ захоплюючих пригод

Товари серії Disney Planes - це не просто іграшки-копії мультяшних літачків. У даному каталозі можна придбати ігрові набори абсолютно різної тематики: візки з інструментами, іграшки для пісочниці, пазли, гравюри, пропелери з пусковим механізмом тощо.
Щоб на вулиці не довелося нудьгувати, спеціально для прогулянок любителю мультсеріалу "Planes" можна придбати симпатичні ролики, барвистий скейт, м'яч, велосипед, ракетки, дитячі надувні басейни, гірки, мильні бульбашки і т.д.
Особливий інтерес викликають радіокеровані й інерційні моделі, з якими можна відчути себе справжнім пілотом літального засобу. Перші будуть цікаві дітям постарше, а для малюків від трьох років чудово підійдуть інерційні іграшки, впоратися з якими може навіть недосвідчена дитина.
Іграшкові літачки, виготовлені за мотивами мультика "Planes", мають барвистий дизайн, тому вони сподобаються навіть перебірливими діткам. Зручні і функціональні моделі стануть прекрасним подарунком маленькому любителю авіатехніки.

Оцінка статті
Голосів: 0