Планери

Знайдено 31 товар
Таблиця Список

Подарункові сертифікати

Планери

планер

Що може бути краще перебування на природі? Тільки на свіжому повітрі можна повноцінно розслабитися, відпочити від повсякденних турбот, набратися сил і енергії. Особливо добре, якщо під час прогулянки вдається не просто насолодитися гарними пейзажами, а й порухатися, пограти в рухливі ігри. Так, відмінною розвагою для дитини є яскравий і барвистий планер-літак.

Чим корисні ігри з метальним планером

Якщо ви хочете, щоб у вашого малюка розвивалася координація рухів, поліпшувався окомір, щоб він зміг відчути себе віртуозним льотчиком літака, вам просто необхідно для нього купити метальний планер. Після того, як у нього з'явиться такий літачок, його більше не доведеться умовляти вийти на вулицю, адже ніякі комп'ютерні ігри не зможуть замінити запуск планера у веселій компанії друзів.
Крім того, подібні розваги допомагають дітям виплеснути свою енергію, отримати адреналін, зарядитися позитивом і хорошим настроєм. Ваш малюк забуде про всі повсякденні проблеми й турботи.
Дорослим теж буде цікаво пограти з планером, важко не захопитися цим цікавим процесом.

Що краще зробити планер самостійно або купити готову модель

Багато хто вважає, що на планер ціна занадто завищена і що зовсім нескладно зробити таку іграшку в домашніх умовах. Дійсно, якщо є бажання можна знайти непогану схему і виготовити планер з пінопласту або іншого підручного матеріалу. Напевно саморобна іграшка теж буде достатньо ефектно планувати, але навряд чи вона буде такою ж витривалою і функціональною як покупний літачок.
Сучасні планери виготовляють з дуже легкого, але досить міцного матеріалу. У разі зіткнення з чимось або кимось іграшка не зламається і нічим не зашкодить своїй перешкоді, так що нею можуть грати навіть зовсім маленькі діти. Як стверджують деякі виробники, їх авіамоделі навіть якщо і якимось чином розламаються на частини, то їх можна склеїти в домашніх умовах.
Ще однією безперечною перевагою покупних планерів є абсолютна продуманість конструкції. Залежно від певних умов можна виставити потрібний режим: рух мертвою петлею або по прямій лінії. У першому випадку літак вичиняє різні піруети і, врешті-решт, все одно повертається в руки свого господаря. А от якщо в грі беруть участь кілька гравців, тоді краще переставити хвостовий стабілізатор таким чином, щоб літак планував в одній площині.
Таким чином, покупка якісного метального планера відкриє масу можливостей в грі, допоможе насолодитися продуманої до найдрібніших деталей красивою іграшкою.
Ви можете купити метальний планер із пенопласту з доставкою по всій Україні: Київ, Вінниця, Харків, Дніпропетровськ, Бровари, Одеса, Ніжин, Запоріжжя, Львів, Червоноград, Кривий Ріг, Миколаїв, Біла Церква, Івано-Франківськ, Маріуполь, Первомайськ, Полтава, Ужгород, Чернігів, Черкаси, Суми, Хмельницький, Нікополь, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Тернопіль, Луцьк, Бердянськ та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 2