Назад

Пістолет "Jaguarmatic" 13-зарядний, Edison (0250.26)

Артикул
0250.26
Бренд
Edison
Вік
5+
Розмір без упаковки
16,5 см
Матеріал
Пластик

Відсутній на складі

158 грн

Умови доставки

по Києву: 35 грн.
в регіони: 35 грн.
Детальніше
Оцінити товар
Пістолет "Jaguarmatic" 13-зарядний, Edison (0250.26)

Опис товару

Компанія Edison Giocattoli заснована в 1958 році. Вона славиться своєю якістю і традиціями, оскільки досі вся продукція виробляється на заводі в Італії. Компанія Edison приділяє багато уваги тому, щоб продукція була безпечна для дітей. Крім того, всю іграшкову зброю виконано з максимальною відповідністю вже існуючим моделям справжньої зброї. Тому сьогодні Edison Giocattoli™ - лідер в сегменті виробництва іграшкової зброї.

Ігри зі зброєю носять рольовий і соціальний характер. У такій грі дитина проживає різні ситуації, приміряє на себе зразки поведінки, вихлюпує агресію, яка накопичується у кожної дитини. За допомогою батьків, хлопчик зможе відчути ситуації перемоги, моменти хоробрості. Дізнається, що таке справедливість, мужність, честь. Рольова гра в компанії друзів корисна для розвитку соціальних і комунікативних навичок для дітей.

Jaguarmatic - пістолет для хоробрих хлопчаків. Ця іграшкова зброя дуже схожа на справжню, що робить її особливо популярною серед дітей. Вона заряджається спеціальними пістонами, які створюють гучний і реалістичний постріл, і володіють легким піротехнічним ефектом. Оригінальний дизайн, італійська якість і хороша деталізація не залишать байдужим жодного хлопчиська. Ви готові вийти на стежку війни з злочинцями або індіанцями? Тоді вперед разом з пістолетом Edison Giocattoli.

Тип розвитку

  • Емоційний розвиток
  • Соціальний розвиток

Характеристики

Артикул 0250.26
Назва Пістолет "Jaguarmatic" 13-зарядний, Edison (0250.26)
Бренд Edison
Вік 5+
Розмір упаковки 20 х 14 х 3,5 см
Розмір без упаковки 16,5 см
Матеріал Пластик
Назва зброї Пістолет
Боєприпаси Пістони
К-сть зарядів 13

Залишити відгук

Як ви оцінюєте товар?