Пісочниці

Знайдено 17 товарів
Таблиця Список

Подарункові сертифікати

Пісочниці

песочницы

Хто з нас у дитинстві не грав в пісочниці? Мабуть, навряд чи такі знайдуться. Адже невід'ємна й улюблена забава дитинства - це сидіти в піску і ліпити всілякі пасочки та тістечка. Минають роки, змінюються покоління, але любов до цього дозвілля залишається незмінною. Попри велику кількість сучасних іграшок і гаджетів, нинішні малюки зовсім не проти провести пару годин на свіжому повітрі, граючи в пісок.
Дитячі магазини та виробники малих ігрових форм пропонують широкий вибір різноманітних пісочниць. Вони відрізняються за розмірами, формами, матеріалу, з якого виконані й конструкції.

Дерев'яні пісочниці

Пісочниця дерев'яна знайома всім. Саме такі ми бачимо у дворах і на присадибних ділянках. Такі варіанти виготовляються легко і швидко. Дерево - натуральний матеріал, екологічний і високоякісний, дуже простий в експлуатації. При елементарному догляді дерев'яні пісочниці прослужать довго. Вони часто стилізовані під тварин, замки або кораблики.

Пластикові пісочниці

Пісочниці з пластика з'явилися порівняно нещодавно. Зазвичай вони мають менший розмір і дуже легкі по вазі. При цьому вони яскраві та цікаві по конфігурації - можна знайти їх у формі черепашки, бегемота та ін. Такі моделі часто купують для встановлення на дачі, присадибній ділянці чи беруть із собою на пляж. Всі вони зроблені з високоякісного пластику із застосуванням безпечних фарб.

Дитячі пісочниці з кришкою

Останнім часом все частіше можна зустріти дитячі пісочниці з кришкою. Кришка дозволяє захищати пісок від багатьох негативних впливів - пилу, бруду, попадання сміття та екскрементів тварин. Купити пісочницю з кришкою - кращий варіант для тих, хто встановлює її на відкритому просторі. Така прекрасно підійде для дитячих садків, пришкільних ділянок і навіть для дворових територій. Зараз виробниками випускаються як дерев'яні, так і пластикові пісочниці, оснащені кришкою. Тому асортимент досить великий, Вам точно буде з чого вибирати. Існує безліч модифікацій. Захистом може стати як стандартна кришка, так і тент-дах. Причому остання врятує не тільки пісок від бруду, але і Вашого малюка від палючих сонячних променів, вітру і навіть дрібного дощику.

Стіл пісочниця

Пісочниця, поєднана зі столиком - ще одна модна новинка в цій сфері дитячих розваг. Така модель дозволяє дітям поєднувати кілька дій і об'єднувати улюблені ігри. Тут і пісочні забави, і звичні настільні заняття. Особливо подобається малюкам пісочниця для піску і води - такий варіант відкриває великий діапазон для творчості.
Наш магазин пропонує вам величезний вибір - маленькі та великі, дерев'яні та пластикові пісочниці, пісочниця з водою. У нас Ви зможете придбати будь-який набір для пісочниці та супутні товари, щоб Вашому чаду було цікаво і захопливо!
Ви можете купити дитячі пісочниці з кришкою з доставкою по всій Україні: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне , Дніпродзержинськ, Кіровоград, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Мелітополь, Бердянськ, Ужгород, Кам'янець-Подільський та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 1