Пірамідки і кубики

Знайдено 158 товарів
Таблиця Список
Показано 32/158 товарів

Подарункові сертифікати

Пірамідки і кубики

пирамидки

У всьому розмаїтті дитячих іграшок і товарів пірамідки вже багато десятиліть не втрачають своєї популярності. З кожним роком виробники пропонують величезну кількість різноманітних товарів для дітей - від брязкалець до навчальних іграшок.
Іграшка пірамідка подобається дітям у різному віці. Як тільки малюк починає сидіти, можете сміливо ставити перед ним пірамідку. Він зможе побачити яскраві кольори, помацати різні за розмірами форми, пізнаючи, таким чином, новий для себе предмет. У магазинах можна знайти різні варіанти пірамідок. Щоб не помилитися з вибором, визначтеся заздалегідь, який матеріал, розмір і колір підійде Вашій дитині, що зможе його щиро зацікавити та порадувати.
На сучасному ринку в основному представлені пірамідки з дерев'яних, пластикових або м'яких полімерних матеріалів.
Пірамідки з дерева

Дерев'яні пірамідки всім давно відомі. Вони зроблені з натуральних матеріалів, пофарбовані за допомогою безпечних для дитини барвників. Яскраві, легкі, приємні на дотик - вони неодмінно сподобаються малюкові. Безліч форм, стильових рішень і різноманітність кольору дозволять вибрати те, що потрібно саме Вам. Пірамідки можуть бути класичними круглими, квадратними, ромбовидними, трикутними. Дуже подобаються діткам пірамідки незвичайних форм - у вигляді квіточок, тварин, клонів, машинок та ін. Цікаві й дерев'яні набори для збірки - вони чудово розвивають логіку і просторове мислення. З наявних різних за формою деталей дитині потрібно зібрати корабель або автомобіль.

Пластикові пірамідки

Пірамідки з пластику теж вельми популярні. Вони легше дерев'яних і малюкові нескладно збирати їх і навіть переносити з місця на місце. Всі вони зроблені з якісного пластику, яскраві та помітні. У магазинах зустрічаються як звичайні пірамідки, так і ті, які мають додаткові функції. Розвивальні пірамідки крім просто правильної зборки, можуть ще збиратися за відтінками колірної гами, цифрам або буквах, які нанесені на деталі. Музична пірамідка для дітей - своєрідна новинка в асортименті дитячих іграшок. Вона поєднує в собі зоровий, логічний та звуковий розвиток дитини. Деталі такої пірамідки оснащені кнопками та важелями, за допомогою яких відтворюються мелодії.

М'які полімерні пірамідки

Враховуючи, що малюк майже з самого народження прагне пізнавати нове і розвиватися, пірамідки для малюків можна давати з самого раннього віку. Найбільш відповідною та безпечною для них стане м'яка пірамідка. Малюк зможе взяти її в ручки, перебирати пальчиками та розглядати.
У нас Ви зможете придбати будь-яку вподобану Вам іграшку. Пірамідка, ціна якої зможе порадувати чекає Вас в нашому магазині. Якісні, що відповідають вимогам безпеки, різні за формами, розмірами й колірним рішенням пірамідки точно сподобаються Вам і Вашій дитині.
Ви можете купити музичну пірамідку для дітей з доставкою по всій Україні: Київ, Бровари, Дніпропетровськ, Конотоп, Одеса, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Мукачево, Ужгород, Полтава, Ніжин, Чернігів , Черкаси, Житомир, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Нікополь, Кіровоград, Прилуки, Кременчук, Луцьк, Мелітополь, Бердянськ та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 1