Підвіски на ліжечко і коляску, мобілі

Знайдено 130 товарів
Таблиця Список
Показано 32/130 товарів

Подарункові сертифікати

Підвіски на ліжечко і коляску, мобілі

мобили

Мобіль на дитяче ліжечко вже став невід'ємною частиною товарів, які купують для новонароджених. Чим же він заслужив таку популярність? Нумо розберімося. Мобіль - це крутиться іграшка, на якій під приємну мелодію повільно обертаються різні фігурки. Плюсів від такої дрібниці маса. По-перше, малюк захоплений цікавою іграшкою, а у батьків завдяки цьому є кілька хвилин вільного часу. По-друге, зосереджуючись на фігурках, дитина вчиться фокусувати погляд, що дуже важливо для розвитку. Ну і по-третє, приємні музичні мелодії позитивно впливають на становлення слухового сприймання, заспокоюють і налаштовують дитину на сон.
Дитячі іграшки мобілі бувають різні за розмірами, матеріалами, функціями та цінами. Іграшки, що крутяться на них, найчастіше виготовляють з пластика або м'яких текстильних матеріалів. Також мобіль може бути з механічним заводом та з електронним управлінням. Останні значно дорожчі за ціною, зате зручніші у використанні.

Мобілі з механічним керуванням

Іграшка на дитяче ліжечко з механічним управлінням зустрічається в магазинах досить часто. Зазвичай вона відтворює невелику кількість мелодій - від однієї до трьох. Обертання мобіля в таких варіантах запускається шляхом механічного заводу. Плюси подібних моделей в простоті використання і порівняно невисокою ціною. Мінусами можна вважати той факт, що завод триває недовго, і Вам кожен раз потрібно буде підходити до ліжечка й заново заводити іграшку.

Мобілі з електронним управлінням

Підвіска на ліжечко з електронним управлінням зараз, мабуть, найпоширеніший варіант. Вони різноманітні за формами, матеріалами та стилем. Безліч моделей з різними іграшками та функціями Ви зможете знайти в магазинах. Електронні мобілі дорожче за ціною, але зате мають масу переваг. Включаються вони натисканням кнопок, багато хто має пульт управління, який дозволяє перемикати мелодії навіть на відстані. Таким чином, Вам не потрібно буде кожні три хвилини кидати свої справи та бігти до ліжечка.
Неодмінно сподобається малюкам дитячий музичний мобіль з проектором. Такі моделі крім стандартного обертання іграшок та відтворення мелодій, дають яскраву світлову проекцію на стелю.
І механічні та електронні мобілі можуть бути з пластиковими та м'якими іграшками. І ті й інші невибагливі у використанні. Перші легко протираються і миються водою, другі - можна прати як вручну, так і в машинці. Залишається тільки вирішити, який варіант більше подобається Вам. Те ж стосується і самого виду іграшки. Що це будуть за фігурки - тварини, рибки, метелики, машинки або лялечки - вибирати Вам.
Дитячий мобіль на ліжечко купити вигідно можна в нашому інтернет магазині. Ми пропонуємо величезний вибір моделей, якісні матеріали, прийнятні ціни та приємне обслуговування.
Ви можете купити мобіль на дитяче ліжечко з доставкою по всій Україні: Київ, Бровари, Дніпропетровськ, Конотоп, Одеса, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Мукачево, Ужгород, Полтава, Ніжин, Чернігів , Черкаси, Житомир, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Нікополь, Кіровоград, Прилуки, Кременчук, Луцьк, Мелітополь, Бердянськ та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 3