Подарункові сертифікати

Підгузники

подгузники

 

Більшість сучасних батьків не хочуть прати гори пелюшок, повзунків і лікувати своїх малюків від з'явившихся прілостей і подразнень. Тому якісні підгузники користуються стабільно високим попитом. Одноразові підгузники дають можливість вільно переміщатися з дитиною по місту в будь-яку погоду (у тому числі в сильний мороз) і не думати про такі дрібниці, як сухість штанців.

Як вибрати одноразові підгузники

Перед тим, як підгузки купити в інтернет-магазині у великій упаковці, потрібно неодмінно спробувати вироби від різних торгових марок. Особливо важливо починати з маленьких пачок тим, у кого дітки схильні до алергії. Справа в тому, що організм кожної дитини індивідуальний, і навіть якщо малюкові знайомих ідеально підійшли підгузники Pampers Active Baby, то вашому малюку може бути комфортніше в Huggies або Libero. Основним показником того, що підгузники конкретної марки можна використовувати постійно, є чиста, м'яка, суха шкіра під трусиками після кількох годин безперервного носіння.
Одноразові підгузники повинні мати спеціальні резиночки в області пояса, липучки для фіксації і вставки навколо ніжок, що захищають від протікань. Усередині підгузник складається з декількох шарів наповнювача: перший швидко поглинає виділення, а решта надійно утримують рідину всередині.
Деякі виробники пропонують серії виробів, розроблених конкретно для дівчаток або хлопчиків. Як правило, на такі підгузники ціна вища, ніж на універсальні, але це виправдано. Справа в тому, що дівчатка, лежачи на спині, більше зволожують центральну і задню частину підгузника, тоді як у хлопчиків промокає в основному передня частина.

Багаторазові підгузники - екологічно, зручно, красиво

Сучасні багаторазові підгузники за якістю нічим не поступаються одноразовим. Самі трусики виготовляються з вологонепроникного матеріалу, завдяки якому одяг залишається у кожному разі сухим і чистим. М'які вкладиші з натуральних тканин дуже швидко вбирають рідкі виділення, тому шкіра малюка залишається сухою навіть після того, як він кілька разів пописав. Вкладиша вистачає на кілька годин використання, після чого його потрібно просто дістати і випрати вручну або в пральній машині.
Багаторазові підгузники є більш екологічними, ніж одноразові, вони не шкодять навколишньому середовищу. У той же час, вони краще вбирають, ніж звичні старшому поколінню марлі і ганчірочки.
Барвисті багаторазові підгузники красиво виглядають у поєднанні з будь-яким одягом, їх можна одягати як вдома, так і в гості, на прогулянку.
Перші роки життя нової людини наповнені яскравими подіями. Добре, якщо у батьків є час, щоб насолодитися цим прекрасним часом, їм не доводиться постійно займатися пранням і прибиранням. Використання багаторазових та одноразових підгузників полегшить долю мами і тата і дасть їм можливість більше часу приділити розвитку свого малюка.
Ви можете купити підгузники для малюків з доставкою по всій Україні: Київ, Львів, Харків, Умань, Дніпропетровськ, Одеса, Луцьк, Запоріжжя, Кривий Ріг, Васильків, Миколаїв, Первомайськ, Сміла, Полтава, Чернігів, Стрий, Житомир, Хмельницький, Чернівці Новомосковськ, Рівне, Дніпродзержинськ, Шостка, Кіровоград, Ізмаїл, Кременчук, Дрогобич, Тернопіль, Біла Церква, Мелітополь, Кам'янець-Подільський та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 2