Подарункові сертифікати

Philips Avent

Philips Avent

Вагітність і перші місяці життя малюка - найхвилюючий час у житті кожної молодої сім'ї. У цей час так хочеться насолодитися кожною миттю, але низка турбот і проблем не дають можливості це зробити. Саме тому компанія Avent зайнялася виробництвом і випуском товарів, які покликані полегшити життя щасливих батьків новонародженого і подружніх пар, які очікують на поповнення.
Avent входить до складу корпорації Philips, вона спеціалізується на створенні інноваційної продукції, завдяки якій годування і щоденний догляд за малюком стає простіше і безпечніше. 

Історія виникнення бренду Philips Avent

Ця марка з'явилася на ринку в 1984 році. Засновник компанії Едвард Аткін зауважив, що тверді, довгі, вузькі наконечники і громіздкі, нестійкі пляшечки для годування абсолютно незручні у використанні. Він вирішив створити дитячу пляшечку, за допомогою якої процес годування буде максимально схожий на природне грудне вигодовування. Так і з'явилася пляшка Avent з ідеальним дизайном і правильною конструкцією. Завдяки широким підставці і горлечка виріб є досить стійким і зручним для заповнення та обробки під час миття.
Avent стала першою компанією, що виготовила соску для пляшечки з повністю безпечного силікону без стороннього запаху і смаку. Завдяки правильній анатомічній формі і м'якій поверхні соска всім своїм виглядом нагадують жіночий сосок. А унікальна система вентиляції дозволяє попередити появу у новонароджених коліків.
Після першого вдалого експерименту з пляшкою компанія Avent почала займатися вдосконаленням та інших товарів для найменших. З кожним роком все більше мам під час вибору виробів по догляду за дітьми віддають перевагу саме продукції Avent.
У 2006 році відбулося злиття світового лідера в області інноваційних технологій Philips з компанією Avent. Цей союз став плідним, оскільки Philips займається виробництвом продукції для здоров'я, а Avent створює якісні товари по догляду за немовлятами. Таким чином, у Philips і Avent з'явилася можливість створювати вироби, що допомагають полегшити щоденний догляд за дитиною. 

Причини популярності продукції Philips Avent

Товари Philips Avent - високоякісні вироби, розроблені з урахуванням всіх потреб дітей та їх батьків. Фахівці бренду регулярно проводять відповідні дослідження, клінічні випробування, тому продукція Philips Avent допомагає зберегти здоров'я дитини, а батьки можуть швидше пристосуватися до зростання, швидкого розвитку дитини.
Завдяки величезному асортименту товарів цієї торгової марки кожна мама може підібрати дійсно якісний, повністю безпечний продукт, який максимально підходить її маляті. Philips Avent молодим недосвідченим мамам рекомендують не тільки інші батьки, а й лікарі.

Оцінка статті
Голосів: 0