Peg-Perego

Знайдено 104 товари
Таблиця Список
Показано 32/104 товарів

Подарункові сертифікати

Peg-Perego

Peg-Perego

Для кожної дитини справжнє повноцінне пізнання світу починається з першого кроку на вулицю, не важливо буде він самостійним або ж за допомогою дитячої коляски. Цікава подорож неможлива без надійного автокрісла, а цікава гра - без електромобіля. Вся ця продукція є гордістю італійської торгової марки Peg-Perego.

Історія бренду

Початком виробництва дитячих колясок під ім'ям італійської торгової марки послужила неприємна випадковість. Коли в сім'ї Джузеппе Перего народилася друга дитина, батько планував використання старої коляски, яка залишилася від первістка. Однак пристрій несподівано зламався. Тоді талановитий майстер на основі конструкції, яка залишилася зі строї каляски, створив принципово новий продукт з тканинними вкладками й нехитрим декором. Незабаром він налагодив невелике виробництво подібних пристосувань, паралельно вивчаючи можливості такого типу техніки.

Коляски на основі тканинних колисок стали справжнім хітом серед покупців. Зрозумівши, що це зручно для дитини, надійно в плані міцності конструкції та красиво, багато батьків віддали перевагу такому варіанту над звичним.

Виробник не зупиняється на досягнутому. Незабаром з'являються стільчики для годування та дитячі ходунки Peg-Perego. А 1968 ознаменувався для компанії революційним відкриттям - винаходом стільця, який регулюється по висоті в залежності від віку та анатомічних характеристик кожного непосиди.

Особливості продукції

Всі вироби під брендом Peg-Perego виробляються виключно в Італії. Це є одним з доказів чудової якості, адже політика країни славиться ретельним контролем відповідності міжнародним нормам. Вимогливість як самих італійців, так і власника компанії не дозволяє створити неякісний продукт.

Сьогодні філософія виробника полягає в декількох пунктах:

  • впровадження передових технологій у виробництво і розробку;
  • використання новітніх матеріалів;
  • забезпечення безпеки шляхом захищеності елементів конструкції та надійності збірки;
  • гарантування довговічності виробів.

Охоплення невеликого сегмента ринку дозволяє здійснювати нові відкриття в галузі автомобілебудування для дітей і залишатися фаворитами для багатьох батьків і малюків з усіх куточків планети.

Оцінка статті
Голосів: 1