Пазли і мозаїки

Знайдено 895 товарів
Таблиця Список
Показано 32/895 товарів

Подарункові сертифікати

Пазли

пазл

Пазл - гра, яка відома всім - і дітям, і дорослим. З'явилися вони порівняно нещодавно, прийшовши на зміну традиційним мозаїкам. Сенс пазла в тому, щоб правильно підібрати деталі й зібрати цілісну картину або ж предмет.
Пазли дитячі відрізняються цікавими сюжетами і яскравими фарбами. Залежно від віку вони бувають з великими або дрібними складовими частинами. Відрізняється і сюжетна лінія. Наприклад, пазли для дітей 3 років найчастіше ілюстровані сюжетами та героями мультфільмів, знайомими дітям іграшками та предметами. Це дозволяє зацікавити малюків і спонукати їх до дій. Чим старша дитина, тим різноманітніше тематика створюваних картин і предметів. Пазли для дітей 5 років і старше мають величезну різноманітність форм, розмірів та ілюстрацій.Збирати пазл корисно

Складати картинки не тільки цікаво, а й дуже корисно. Дітям таке заняття дозволяє розвивати просторове мислення, уяву, пам'ять. Збірка пазлів тренує увагу і розширює кругозір. До того ж, позитивно позначається на розвитку дрібних рухів, логіки та вміння зіставляти між собою різні предмети.
Для того, щоб дитині було цікаво це заняття, постарайтеся вибрати пазл, який буде відповідати її захопленням. Тоді заняття буде проходити на тлі позитивних емоцій і буде більш продуктивним в плані навчання та розвитку.

Різновиди пазлів

На ринку дитячих товарів і послуг представлено безліч дитячих пазлів. Картонні пазли - з'явилися одними з перших. У них цілісне зображення поділено на безліч дрібних деталей, які з'єднуються один з одним в певному порядку. Кількість деталей обумовлює ступінь складності пазла. У дітей популярні дерев'яні пазли. Особливо цікаві екземпляри, де потрібно не просто зібрати картинку, а підібрати елементи одягу, декору, складові частини загального сюжету. Для самих маленьких діток відмінно підійдуть пазли з м'яких матеріалів, а ті, хто старший будуть раді пограти з магнітними й 3D пазлами.
Кожен з видів має свої відмінні риси. При цьому загальне в них - це висока якість матеріалів і широкий спектр тематичних зображень. Пазли для дівчаток - яскраві, барвисті. В якості зображень часто використовуються квіти, метелики, русалки, ляльки, феї - все те, що дуже подобається маленьким дамам. Пазли для хлопчиків теж вельми чітко показують характерні інтереси майбутніх чоловіків - літаки та кораблі, танки й машинки пазли, фортеці та супергерої.
Хочете придбати для Вашого чада корисну гру, купіть пазл, а краще навіть декілька. Оберіть матеріали, які підійдуть за віком Вашій дитині, обов'язково врахуйте його інтереси. Якшо вирішили купити дитячі пазли, інтернет-магазин Papuas.ua відмінне місце для покупки. Приємні ціни, відмінні умови доставки й величезна різноманітність товару.
Ви можете купити пазли дитячі з доставкою по всій Україні: Київ, Вінниця, Харків, Дніпропетровськ, Бровари, Одеса, Ніжин, Запоріжжя, Львів, Червоноград, Кривий Ріг, Миколаїв, Біла Церква, Івано-Франківськ, Маріуполь, Первомайськ, Полтава, Ужгород, Чернігів, Черкаси, Суми, Хмельницький, Нікополь, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Тернопіль, Луцьк, Бердянськ та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 1