Подарункові сертифікати

Парти

парты

Більшість батьків упевнені, що до того часу, поки малюк не піде в школу, йому не доведеться знайомитися з тим, що таке парта, а тим більше займатися за нею. Однак, тільки крихітка підростає, відразу ж стає очевидним, що цей предмет необхідний і в садочку, і вдома.
Парта для дошкільника потрібна всім малюкам, адже досягнувши певного віку, вони все більше бажають вбирати знання, пізнавати світ, розуміти процеси, які відбуваються навколо. Деякі діти вже до 4 років проявляють тягу до навчання, і чекати поки дитині виповниться шість років і вона піде до школи нерозумно, потрібно якомога раніше починати займатися не тільки фізичним, але й інтелектуальним розвитком. І найзручнішим варіантом для цього є рішення купити дитячу парту зі стільчиком.

Як вибрати парту?

Купуючи меблі, потрібно приймати зважені та обдумані рішення, особливо якщо мова йде про приладдя для дитини. Від того, за чим вона буде займатися сьогодні залежить її здоров'я завтра. Вибираючи парту для домашнього використання, зверніть увагу, насамперед, на ергономічність. Неправильно підібрані меблі можуть стати причиною:

 • дискомфорту психологічного та фізичного характеру;
 • зниження концентрації уваги;
 • стресу;
 • небажання вчиться.

І, навпаки, парта, яка сподобається дитині, дозволить раціонально організувати робоче місце, забезпечити комфорт - стане причиною позайматися протягом потрібного часу і досягти бажаного результату.
Дослідження показують, що найбільш вдалим рішенням є регульована парта зі стільцем. Цей варіант дозволяє користуватися пристосуванням протягом тривалого періоду, в той час, як звичайні агрегати потрібно міняти в процесі дорослішання дитини.

Ростемо разом з партою

Величезний асортимент дитячих меблів, який пропонують сьогодні виробники, надає можливість вибрати саме той виріб, що дозволить зберегти здоров'я дитини, мотивувати на звершення в інтелектуальному плані й заощадити сімейний бюджет.
Дитяча парта-трансформер є самим популярним типом меблів серед сучасних батьків. Це довгострокове придбання, оскільки передбачає можливість регулювати параметри залежно від віку дитини. Деякі моделі використовуються дітьми від трьох років і придатні для застосування до десяти років. Вони можуть розглядатися в якості меблів для дошкільнят і позиціонуватися як шкільна парта. Не забувайте про основні характеристики, на які потрібно звертати увагу:

 • міцність конструкції;
 • надійність механізму;
 • стійкість агрегату;
 • екологічність матеріалів;
 • сучасний, цікавий для дитини дизайн;
 • матова неслизька поверхня;
 • довговічність пристосування.

Інтернет-магазин Papuas.ua стане відмінним помічником у пошуку ідеальних меблів для занять дитини. Ми гарантуємо бездоганну якість, оскільки працюємо виключно з тими виробниками, які довели свою спроможність на ринку дитячих товарів.
Ви можете купити дитячу парту зі стільчиком з доставкою по всій Україні: Київ, Львів, Харків, Умань, Дніпропетровськ, Одеса, Луцьк, Запоріжжя, Кривий Ріг, Васильків. Миколаїв, Первомайськ, Сміла, Полтава, Чернігів, Стрий, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Новомосковськ, Рівне, Дніпродзержинськ, Шостка, Кіровоград, Ізмаїл, Кременчук, Дрогобич, Тернопіль, Біла Церква, Мелітополь, Кам'янець-Подільський та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 1