Pampers

На жаль, на даний момент відсутні відповідні товари.

Подарункові сертифікати

Pampers

Pampers

Неможливо уявити ситуацію, коли в будинку з малюком не використовують вироби торгівельної марки Pampers. Підгузки під цим ім'ям - найпопулярніший продукт у колі новоспечених батьків з усіх куточків планети. Величезний попит на підгузки та вологі серветки від компанії Procter & Gamble легко пояснити. Причина - бездоганна якість, абсолютна безпека, зручність застосування, схвалення дерматологами, педіатрами та багато інших факторів.

Історія

Компанія Procter & Gamble є найбільшим підприємством, широко відомим на світовому ринку як виробник засобів гігієни для малюків і дорослих, косметичних товарів, виробів для щоденного використання. Корпорація володіє рядом брендів, кожен з них користується величезною популярністю серед цільової аудиторії. Продукція, необхідна для малюків і навіть новонароджених, випускається під ім'ям Pampers. Сьогодні це не просто найменування бренду, а назва цілої категорії товарів, синонім до слова «підгузки», чудова альтернатива пелюшкам, спосіб полегшити життя матусі й малюку.
Бренд з'явився в 1961 році в Америці. Однак ідея створити багаторазові пелюшки виникла набагато раніше - на початку шістдесятих. Цей час відрізняється великим числом відкриттів, новинок, реформ на світовому ринку і в житті людей, які стали основою подальшого розвитку суспільства.
Історія Pampers починалася зі звичайного бажання вченого зробити своє життя більш простийм, позбутися від турбот, пов'язаних зі зміною підгузків, постійним пранням і сушінням багаторазових пристосувань. Хіміку, штатному працівнику компанії Procter & Gamble, Віктору Миллсу часто залишали на піклування онуків-крихіток. Вони ще перебували в тому віці, який передбачає постійну зміну підгузків і рутинне прання багаторазових текстильних виробів, які до всього ще й відпиралися важко.
Очевидно, такий розклад не влаштовував ученого. Він задумав створити унікальний і неймовірно зручний продукт - одноразові підгузки, які не підлягають пранню. Крім цієї, привабливої якості, виріб повинен ще й не допускати будь-яких промокань.
Перша модель підгузків під назвою Pampers не вразила споживачів. Ті, хто не відмовився від використання новинки відразу, викинули його після першого використання. Причина цього рішення - щільні пластикові трусики. Вони в умовах високих температур, характерних для літа, викликали роздратування чутливої шкіри малюка.
Попри велику невдачу, вдосконалення продукту тривало. Були підібрані більш м'які матеріали, еластичні елементи, вбираючі поверхню. Наступна контрольна партія припала до душі більшості батьків, діти також відчували себе чудово.

Асортимент

Наслідуючи модним тенденціям, впроваджуючи технічні новинки у виробництво, придумуючи нові якості, продукція зазнала серйозних змін:

  • стала тоншою;
  • почала дихати;
  • «відростила» крильця;
  • перейшла на багаторазові липучки;
  • значно удосконалювала здатність вбирати рідину.

Зараз каталог продукції Pampers передбачає наявність пристосувань для найменших - підгузки, серветки. Вибір досить великий. Розробники передбачили лінійку доступних товарів, вироби преміум-класу. Можна знайти підгузки з різноманітними якостями й для всіх вікових категорій хлопців, які потребують такого пристосування:

  • продукція для недоношених малюків;
  • вироби для новонароджених New Baby;
  • Active Baby для хлопців, які активно рухаються;
  • Active Pants для дітей старшого віку.
Оцінка статті
Голосів: 0