Ouaps

На жаль, на даний момент відсутні відповідні товари.

Подарункові сертифікати

Ouaps

Ouaps

Старт діяльності компанії Ouaps припадає на 2003 рік. Попри порівняно невеликий термін роботи на світовому ринку дитячих іграшок, бренд встиг придбати справжніх шанувальників продукції, що випускається. Французька торгівельна марка представляє моделі інтерактивних іграшок для хлопців різних вікових категорій. Вироби будуть цікаві для маленьких діток і майже дорослих непосид. Компанія визнана одним з кращих виробників у 65 країнах. Продукцію фірми можна придбати як в Сполучених Штатах Америки, так і в Європі.

Інтерактивні іграшки від Ouaps: якість і надійність

Продукти цієї торгівельної марки відрізняються оригінальністю, реалістичністю і максимальною наповненістю життям. Провідні фахівці заявляють, що розвиток дитини просто неможливий без інтерактивної гри, крім того, цей тип забави є улюбленим для маленьких і великих хлопців, адже дозволяє стати учасником гри, а не звичайним спостерігачем, випробувати на собі всілякі життєві ситуації.
Вирішуючи купити іграшки Ouaps, батьки роблять вибір, який допомагає розвитку комунікативних навичок та соціалізації. Попри звичні ігрові сюжети, покладені в основу виробів, іграшки залишаються унікальними, а значить, незвичайними та цікавими, такий презент навряд чи скоро набридне малюкові.

Пріоритети компанії

Принципами, якими керується виробник, випускаючи продукцію, є:

  • інтерактивність;
  • дизайн європейського зразка;
  • бездоганна якість;
  • хороша функціональність.

Якщо інші виробники не завжди звертають належну увагу на значення етнічної приналежності дитини, то розробники Ouaps дотримуються думки, що немає нічого приємнішого рідних мотивів. Тому спеціально розроблена продукція для країн СНД, яка відповідає національним особливостям.
Головним героєм бренду є милий кролик Лазні, який допомагає малюкові пізнавати світ і супроводжує одного протягом цілого дня, розділяючи радощі й прикрощі.
«Діти гідні найкращого» - з таким девізом компанія продовжує свою роботу, щоб допомагати хлопцям і дівчатам отримувати позитивні емоції.

Асортимент

Бренд Ouaps націлений на значний віковий діапазон. У каталозі можна зустріти як брязкальця для немовлят, так і активні розваги для малюків від півтора року, для хлопців, які старші шестирічного віку призначені настільні ігри, що розвивають логічне мислення і кмітливість.
Весь асортимент можна розділити на декілька категорій:

  • іграшки для забав у воді;
  • настільні ігри;
  • музична продукція;
  • транспорт (каталки та автомобілі);
  • вироби для найменших;
  • інтерактивні вироби.

Кожна модель відрізняється безпекою, міцністю, неабиякою розвивальною цінністю. Завдяки цим перевагам багато споживачів зупинили свій вибір на Ouaps.

Оцінка статті
Голосів: 0