Orbeez

На жаль, на даний момент відсутні відповідні товари.

Подарункові сертифікати

Orbeez

Orbeez

Під брендом Orbeez американська компанія Maya Group, Inc випускає різнокольорові гранули маленького розміру, які після занурення у воду перетворюються на досить пружні і цікаві кульки. Ці кульки виготовляють з якісного матеріалу з унікальними властивостями (суперабсорбентного полімеру), специфічна молекулярна структура якого дозволяє тривалий час утримувати вологу всередині виробу. Дані речовини широко використовуються в різних сферах - в сільському господарстві, виробництві підгузників, в медицині тощо. А тепер їх почали застосовувати і для виготовлення захоплюючих дитячих іграшок.

Як грати зі зростаючими кульками Orbeez

Більшість дітей цікавлять іграшки з суперабсорбентного полімеру, бо їх треба вирощувати. Малюкам дуже подобається спостерігати, як невелика крупинка поступово виростає до досить-таки значних розмірів. Усього на "вирощування" кульки потрібно до 8 годин, після чого виріб ще довго залишатиметься великим, навіть якщо його вийняти з води.
Якщо гра набридне, кульки завжди можна підсушити, тим самим зменшивши їх до мінімальних розмірів. Для цього достатньо залишити їх на сухій поверхні і почекати кілька днів.
Нерідко в комплекті з кульками йде спеціальна іграшка на моторчику, яка пересувається по рівній поверхні і вбирає ці кульки в себе. Таку фігурку діти нерідко вішають на свою сумку або рюкзак за гачок, виходить милий і цікавий брелок. Також зростаючі кульки можуть стати частиною красивого нічного світильника. Це можливо, якщо в ігровому наборі є запчастини для каганця. Всередину настільної лампи поміщаються наповнені водою кульки, які під дією світлодіодного підсвічування переливаються всіма кольорами веселки.
До кожного ігрового набору Orbeez йде докладна інструкція з використання кульок, де можна дізнатися безліч цікавого. Скориставшись простими підказками, діти отримують можливість відчути себе справжніми чарівниками, яким під силу створювати справжні дива.
Як відомо, дитяча фантазія не має меж, тому дитина може самостійно придумати безліч варіантів використання зростаючих кульок Orbeez. Головне, стежити за грою малюка і не давати подібні іграшки занадто маленьким дітям (яким ще не виповнилося п'ять років).
Варто відзначити, що вироби Orbeez можна використовувати не тільки для гри, вони можуть принести чималу користь по господарству. Так, якщо ви збираєтеся надовго в гості і вам нема кого попросити доглянути за квітами, ви можете покласти в вазони з живими квітами наповнені водою кульки. Кульки будуть поступово віддавати вологу рослинам, не даючи грунту швидко висохнути.

Оцінка статті
Голосів: 0