Оптика

Знайдено 18 товарів
Таблиця Список

Подарункові сертифікати

Оптика

 оптика

Навколишній світ набагато цікавіше, ніж нам здається, адже багато чого ми, на жаль, просто не можемо побачити неозброєним оком. Розширити межі пізнання своєї дитини допоможуть дитячі мікроскопи, інтернет-магазин пропонує різне обладнання для маленьких дослідників.

Навіщо потрібен набір телескоп і мікроскоп дитячий

Дітям важко уявити собі будову різних тканин і клітин, тому нерідко у них виникають деякі складнощі під час навчання таким шкільних дисциплін, як хімія і фізика.
Так як дитячі прилади є не такими потужними, як професійні, навряд з їх допомогою вийде дослідити будову атома, але для перших відкриттів дитячий мікроскоп підходить ідеально. Дітям подобається розглядати збільшені круглі або витягнуті по формі клітини дріжджів, знайомитися зі структурою тканин ріпчастої цибулі або спостерігати за маленьким жуком, збільшеним в 400 разів. Завдяки мікроскопу дитина зможе подивитися на світ іншими очима, навчиться краще визначати красу речей, які її оточують.
За допомогою електронного мікроскопа дитина зможе не тільки спостерігати за світом на клітинному рівні, але й зняти захоплюючий фільм про тканини, клітини або про життя самотньої мурахи, яка заблукала по дорозі додому. Готову кінострічку буде зручно дивитися всією сім'єю по телевізору або комп'ютеру.
Але яким би не був цікавим загадковий світ мікроорганізмів, допитливих дітей завжди цікавило життя поза нашою планетою. Навіть найпростіший дитячий телескоп зможе показати невидимі оку небесні тіла, зоряні скупчення, туманності, чумацький шлях. Використовувати такий пристрій можна тільки в темний час доби, так як при наведенні об'єктива на сонце можна пошкодити зір. Таким чином, якщо ви хочете подарувати дитині оптичний прилад для прогулянок днем, краще дитячий бінокль купити.

Чим дитячі оптичні прилади для дітей краще професійних

Дитячі мікроскопи, біноклі, підзорні труби, телескопи дуже компактні, важать зовсім небагато, їх легко транспортувати в невеликій сумці. Такі прості пристрої є повністю безпечними, деякими приладами можуть користуватися навіть зовсім маленькі дослідники.
Вибирати модель пристрою краще у відповідності з віком та інтересами дитини. Для початківця мандрівника краще придбати найпростіший, але красивий бінокль, тоді як досвідченому туристу буде корисний цифровий бінокль з функцією відеозапису. Для дитини-дошкільника краще мікроскоп дитячий купити простий у використанні, нехай і з мінімальним зумом, адже складність конструкції відлякує користувача.
Дитячий оптичний прилад стане прекрасним подарунком для дитини, у якої є всі іграшки. Навіть якщо одержувач в майбутньому обере зовсім іншу професію, ці його перші експерименти, дослідження та дивовижні відкриття назавжди залишаться в пам'яті.
Ви можете купити дитячі мікроскопи з доставкою по всій Україні: Київ, Бровари, Дніпропетровськ, Конотоп, Одеса, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Мукачево, Ужгород, Полтава, Ніжин, Чернігів, Черкаси, Житомир, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Нікополь, Кіровоград, Прилуки, Кременчук, Луцьк, Мелітополь, Бердянськ та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 1