Nutrilon

На жаль, на даний момент відсутні відповідні товари.

Подарункові сертифікати

Nutrilon

Nutrilon

Цілі покоління виростають на молочних сумішах і кашах, адже основа такого харчування дозволяє забезпечити необхідну добову норму всіх елементів, які потрібні малюкові для повноцінного розвитку. Сьогодні кожна матуся воліє вибирати перевіреного виробника з безлічі торгових марок. Одним з брендів, який довів право на довіру є Nutrilon.

Історія

Після тривалих переговорів і зважування переваг такого вчинку, бренд Nutrilon перейшов під заступництво компанії з Голландії Nutricia. Це поглинання дозволило оновити виробництво і дало поштовх до нових відкриттів і розробок.
Як торгова марка Nutrilon заснована в 1896 році голландським підприємцем, власником молочного заводу. Мартинус ван дер Хаген в основу першого дитячого харчування почав вводити молоко і створив продукт, який поступово набрав величезну популярність.
Попри великий попит на молочні суміші істотного розширення асортименту не послідкувало. Засновник бренду вважав, що його обов'язок - створювати якісний молочний продукт, навіть якщо за все життя він більше нічого не буде виробляти. На початку двадцятого століття, коли популярність товару зросла до неймовірних розмірів, керівництво компанії задумалося про вдосконалення асортименту, проте ці плани не виходили за межі продукції на молочній основі - торгова марка залишалася і далі вірною собі.
Щоб забезпечити максимальну користь продукції, Nutrilon починає працювати зі штатом дослідників медичного спрямування, а після війни відкриває власний науковий центр.
Зацікавленість бренду саме в добробуті кожної дитини на планеті доводять дії під час війни. Молочні суміші розповсюджувалися безкоштовно, щоб всі нужденні малюки змогли пережити складний період з мінімальними втратами в плані розвитку.
За десять років, починаючи з 1980 року, продукція компанії підкорила світ. Вихід на ринок глобальних масштабів став серйозною перевіркою для торгової марки, проте вона довела:

  • свою сумлінність;
  • дотримання міжнародних стандартів;
  • любов до дитини.

Основою асортименту є дитяче харчування на молоці - суміші та каші. Виробничі потужності за всі роки існування компанії жодного разу не переносилися в іншу країну, тому вдалося зберегти первинну якість і багато з методик виготовлення продукції. Зараз фабрика знаходиться в Голландії, де відбувається ретельний контроль всіх характеристик продукції.

Оцінка статті
Голосів: 0