Подарункові сертифікати

Nikko

Nikko

Бренд NIKKO широко відомий як один з кращих виробників радіокерованих іграшок на ринку продукції для дітей. Він з'явився в 1958 році в Японії й на сьогоднішній момент займає передові місця серед виробників електроніки для маленьких непосид. Уже більше півстоліття компанія не поступається своїм принципам і випускає технічно досконалі вироби.

 Переваги

 Пріоритетами бренду є якісність продукції та сучасний дизайн, що відповідає модним тенденціям того чи іншого періоду. Це далеко не всі переваги іграшок NIKKO. Асортимент постійно розширюється, поповнюючись все більш цікавими іграшками. На нинішньому етапі розвитку компанія пропонує категорії іграшок для ігор на землі, у воді і повітрі, охоплюючи найширший діапазон дитячих інтересів.

Бренд NIKKO передбачає надійність і безпеку продукції з ім'ям. Для виготовлення транспорту на дистанційному управлінні використовуються виключно перевірені нетоксичні матеріали, вони не заподіють шкоди здоров'ю малюка і не засмутять його швидкою поломкою такого очікуваного подарунка. Продукція сертифікована відповідно до світових стандартів якості та проходить найжорстокішу перевірку відповідності нормам.

Радіокеровані іграшки дуже корисні для правильного розвитку дитини, оскільки вони допомагають формувати правильне зорове і просторове сприйняття, сприяють динаміці розумових процесів і позитивно впливають на координацію рухів.

 Асортимент

 Не тільки діти, а й багато дорослих іноді захоплюються швидкими та маневреними моделями від NIKKO. Це й не дивно, адже така іграшка крім привабливого зовнішнього вигляду і сучасного дизайну має ще й гарну функціональність.

Моделі можуть рухатися в чотирьох напрямках за допомогою нескладного пульта керування. Особливістю, яка приваблює споживачів, є рясна оснащеність продукції різноманітними звуковими та світловими ефектами, наявність додаткових вельми цікавих аксесуарів.

До уваги дітей усього світу надаються:

  • серія з повним управлінням;
  • дорожні машини;
  • швидкісна лінійка Fast аnd Furious;
  • колекція Evolution;
  • моделі VIP;
  • серія Ferrari;
  • літаючі радіокеровані апарати;
  • водні пристосування.

Мільйони дітей з усіх куточків планети вибирають саме фірму NIKKO, адже ця продукція відрізняється обдарованістю, оригінальністю і захопливістю.

Оцінка статті
Голосів: 0