Nicotoy

На жаль, на даний момент відсутні відповідні товари.

Подарункові сертифікати

Nicotoy

Nicotoy

М'яка іграшка може стати справжнім другом для дитини, не важливо підліток це чи крихітка-непосида. Наявність улюбленого плюшевого ведмедика або милого зайчика необхідна для правильного формування необхідних навичок. Також цей виріб дозволить весело проводити час за іграми.

 Nicotoy - кращий вибір

 Торгівельна марка неодноразово отримувала нагороди, має вагомість у всьому світі. Основна перевага продукції - екологічність. Завдяки цій якості батьки можуть без страху купувати м'які іграшки під ім'ям бренду Nicotoy для свого малюка, навіть якщо він не досяг віку трьох років.

Продукція максимально безпечна, оскільки:

  • матеріали, використовувані у виробництві, не викликають алергічних реакцій;
  • всі елементи продукту зроблені з міцної тканини, яка не линяє, добре зберігається в умовах тривалої експлуатації;
  • синтепон екологічно нешкідливий, не містить токсичних часток, зберігає м'якість протягом великого періоду;
  • тверді деталі (ніс, очі та інше) надійно закріплені, виключені гострі кути;

Розробники компанії Nicotoy разом з фахівцями в галузі розвитку дитини прагнуть створювати реалістичні моделі, які максимально точно передають особливості прототипу, що живуть в природі. Це дозволяє формувати неспотворену картину світу, забезпечувати правильне сприйняття навколишньої дійсності. Такий аспект особливо важливий для розвитку дітей, що живуть у місті, де можливість побачити великих тварин є тільки при відвідуванні зоопарку.

Правильний підбір матеріалів, пропорцій, кольорів дозволяє формувати правильне розуміння форми, тактильне і зорове сприйняття. Також іграшки Nicotoy активізують фантазію. Подумки надихаючи нових друзів, малюк вчиться дбайливо ставитися до навколишнього світу.

Речі, які належать дитині, часто піддаються впливу різноманітним зовнішнім чинникам. Вони всі передбачені при розробці кожної моделі. Враховуючи часте бажання дітей вивчити не тільки зовнішній вигляд предмета, але і його пристрій, а іноді - склад, виробник подбав про міцність виробу. Також чималу увагу бренд приділяє такому фактору, як легкість очищення. Продукт можна прати в машинці, вибравши програму делікатного режиму. Єдиним обмеженням є температура - вона повинна бути на рівні сорока градусів, але не більше.

Оцінка статті
Голосів: 0