NERF

Знайдено 139 товарів
Таблиця Список
Показано 32/139 товарів

Подарункові сертифікати

NERF

NERF

Який шибеник не мріє отримати в подарунок іграшкову зброю. Хлопчики вже з невеликого віку прагнуть боротися зі злом і кожен день рятувати світ від вигаданих бід. Знаючи цю особливість дитячого дорослішання, бренд Nerf розробив суперпотужні й неймовірно круті пристосування, за допомогою яких можна побороти навіть самого спритного лиходія.

Історія Nerf

Бренд Nerf був заснований в 1969 році з ініціативи сім'ї Паркерів. Компанія Parker Brothers відома з виробництва настільних ігор, якими зараз користується весь світ. Спочатку бренд Nerf замислювався над випуском волейбольних м'ячів, але незабаром компанія знайшла більш вигідну нішу - безпечні 4-дюймові м'ячики. Слоган свідчив, що вони не здатні пошкодити світильники або скло, не нашкодять старим і дітям. Це не могло не сподобатися споживачам, адже дитячі ігри в приміщенні приносять чимало клопоту з небажаними поломками. Всього за рік продажів було куплено близько чотирьох мільйонів одиниць продукції.
1989 став знаковим для компанії, адже в продаж вийшов дебютний бластер. З цього моменту став розвиватися новий напрям в індустрії дитячих іграшок.
Зараз Nerf - законний власник патенту на водні бластери. Крім фірмової продукції, була розроблена лінія холодної зброї. Існує колекція іграшок цього бренду для дівчаток, першою моделлю, якою став лук.

Асортимент

Іграшки бренду Nerf можна умовно розділити на кілька типів:

  • бластери;
  • водні пістолети;
  • арбалети та луки.

Весь асортимент продукції відрізняється гарною якістю. Матеріали, використовувані у виробництві, міцні та яскраві. Оригінальний дизайн і практичність стали основними перевагами, завдяки яким діти люблять ці іграшки. Важливим чинником є й абсолютна безпека виробів для здоров'я людини.
Хоча основним профілем компанії є саме зброя, щорічно корпорація поповнює асортимент продукції новими товарами - м'ячами, аксесуарами та відеоіграми.
Була спеціально розроблена лінійка для дівчаток. Ця зброя фіолетово-рожевого кольору, яка доповнюється різноманітними цікавими аксесуарами - окуляри, стріли з посланнями та інше.
Високоякісний м'який пластик ніяким чином не може зашкодити дитині. Це велика перевага продукції компанії, на яку батьки звертають увагу в першу чергу.
За роки існування бренд отримав чимало нагород за найкращі розробки, якими підтверджуються якість та надійність.

Оцінка статті
Голосів: 10