Настільний футбол

Знайдено 28 товарів
Таблиця Список

Подарункові сертифікати

Настільный футбол

 настольный футбол

 

Який хлопчисько не хоче поганяти м'яча? Навіть цілий день провести за грою у футбол не проблема. Але, що ж робити, якщо погода погана або з яких-небудь причин потрібно залишитися вдома? Навіть у квартирі можна не відмовлятися від улюбленої гри. Правда, вона буде трохи в іншому варіанті - настільному.
Купити дитячий настільний футбол не складе труднощів. Сучасні виробники пропонують великий вибір таких іграшок. Можна придбати як мініатюрну модель, так і величезний агрегат. Він скрасить сімейний відпочинок, оскільки не тільки діти, а й багато дорослих люблять ігри такого типу. Вони вже багато років не втрачають популярність, не виходячи з моди й сьогодні.

Користь настільних ігор

Перш за все, діти, що грають в цей настільний футбол, знаходять спільну мову і чудово налагоджують контакти. Оскільки це заняття передбачає кількох учасників, розвиваються комунікативні навички. Настільна гра - футбол - стане відмінним подарунком як для малюків, так і для школярів.
Правильно підібрана модель не тільки сподобається дитині, але і допоможе розвинути:

  • координацію;
  • уважність;
  • кмітливість;
  • терпіння;
  • логічне мислення.

Як вибрати настільний футбол?

Коли ви зайдете в магазин, щоб купити настільний футбол, ціна на різні моделі можуть істотно відрізнятися. Тому для початку визначтеся, яку частину сімейного бюджету ви можете витратити на цю забаву.
Ігрові набори різняться:

  • використовуваним матеріалом - дерево або пластмаса;
  • висотою вироба з урахуванням ніжок;
  • діагоналлю столу;
  • оформленням.

Розмір виробу потрібно вибирати виходячи з можливостей квартири. Якщо ви все ж хочете придбати великий стіл, зупиніться на моделі, яка складається.
Вибираючи матеріал, враховуйте, що кращим варіантом для корпусу є дерево. Найімовірніше, самі фігурки футболістів і оснащення поля буде пластиковим. Щоб покупка прослужила довго, обов'язково звертайте увагу на її якість.
Купуючи гру, враховуйте те, що деякі компоненти можуть губитися. В першу чергу це стосується м'ячів. Краще відразу купити запасний комплект, щоб потім не вгадувати з потрібним діаметром, адже для гри дуже важливий його правильний розмір.
Не знаєте, де придбати настільний футбол? Інтернет-магазин Papuas.ua надає великий вибір моделей різних модифікацій. Ми працюємо з виробниками, які довели якість і безпеку своєї продукції, тому не варто турбуватися про довговічність та екологічності асортименту. Зробіть дитинство дитини трохи веселіше.
Ви можете купити настільний футбол для дітей з доставкою по всій Україні: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кам'янське, Кропивницький, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Мелітополь, Бердянськ, Ужгород, Кам'янець-Подільський та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 2