Настільні ігри

Знайдено 858 товарів
Таблиця Список
Показано 32/858 товарів

Подарункові сертифікати

Настільні ігри 

настольные игры

Настільні ігри відомі всім. Вони зайняли передові позиції в організації цікавого дозвілля, як дорослих, так і дітей. Ці ігри захопливі, різноманітні, при цьому мають величезну різноманітність тематик і напрямків і не займають багато місця при зберіганні. Поділяються настільні ігри та по складності, тому потрібно вибирати їх відповідно до віку, особливо це стосується дітей. Дитячі настільні ігри допомагають дитині розвиватися, пізнавати нове і вдосконалювати наявні навички. Вони позитивно впливають на становлення логічного мислення, уваги, просторової уяви. До того ж вони покращують зорове сприйняття та швидкість реакції. Величезний спектр настільних ігор дозволяє починати використовувати їх з самого раннього віку.
Для малюків

Для самих маленьких відмінним варіантом настільної гри стануть всілякі м'які мозаїки. Разом з малюком Ви можете, граючи, вивчати алфавіт, геометричні форми, кольори та розміри. Наступним варіантом з часом для дитини може бути дитяче доміно. Доміно дуже подобається дітям. Адже воно яскраве і барвисте. Найчастіше на картках зображені знайомі малюкам зображення і герої улюблених мультфільмів. Завдання - зістикувати картки з однаковими зображеннями. Ви можете купити доміно з машинками, тваринами, квітами, метеликами та ін. Відмінним варіантом проведення спільного дозвілля стануть настільні ігри для всієї родини. У цю категорію потрапляють різні головоломки, набори для активних ігор і, звичайно, лото. 

Для діток старше 3 років

Якщо Вашій дитині більше 3 років, то саме час придбати розвивальні настільні ігри для дітей. Інтерес викличуть різні ігри на логіку, що включають в себе загадки, секрети та таємниці. Настільні ігри для хлопчиків повинні бути сповнені віртуальних небезпек і пригод. Різноманітні детективні історії, загадкові події, військово-тактичні ігри, настільний хокей або футбол приведуть хлопчаків у захват. Настільні ігри для дівчаток - це пригоди фей і русалок, подорожі принцес, квітучі сади та клумби. Незалежно від статі, хлопці будуть захоплені історичними іграми, наборами для кишенькових фокусів, магнітні театри.
За допомогою настільних ігор можна познайомитися з представниками флори та фауни, навчитися розпізнавати час, навчитися орієнтуватися в сезонах року, дізнатися про цікаві місця і їх пам'ятки.
Інтернет магазин настільних ігор пропонує Вам великий вибір якісних, цікавих, різних за тематикою і завданням ігор. У нас Ви зможете знайти варіанти, що відповідають інтересам і віку Вашої дитини. Настільні ігри, ціна яких не кусається, чекають на Вас!
Ви можете купити дитячі настольні ігри з доставкою по всій Україні: Київ, Львів, Харків, Умань, Дніпропетровськ, Одеса, Луцьк, Запоріжжя, Кривий Ріг, Васильків. Миколаїв, Первомайськ, Сміла, Полтава, Чернігів, Стрий, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Новомосковськ, Рівне, Дніпродзержинськ, Шостка, Кіровоград, Ізмаїл, Кременчук, Дрогобич, Тернопіль, Біла Церква, Мелітополь, Кам'янець-Подільський та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 8