Назад

Настільна розважальна гра "Ловись, рибко", Hobby World (1094)

Артикул
1094
Бренд
Hobby World
Вік
8+
Матеріал
Дерево, Картон, Пластик

Відсутній на складі

139 грн

Умови доставки

по Києву: 35 грн.
в регіони: 35 грн.
Детальніше
Оцінити товар
Настільна розважальна гра "Ловись, рибко", Hobby World (1094)

Опис товару

Про гру

Хто стане кращим рибалкою? Нарешті, на це питання зможуть відповісти від трьох до шести гравців, граючи в настільну гру «Ловися, рибко». Під час риболовлі вам зустрінуться найрізноманітніші породи риб, різних забарвлень і розмірів. Спробуйте зловити їх усіх, але остерігайтеся голодних риб, вони можуть з'їсти весь ваш улов!

Як грати

Наша рибалка починається з того, що карти перемішуються і кладуться сорочкою вгору, так, щоб всі гравці могли дотягнутися до них. Після необхідно вибрати першого гравця, наприклад, це може бути самий голодний гравець. Учасники гри по-черзі відкривають одну карту із загальної стопки карт. Якщо вам попалася сита риба і перед вами ще немає карт, ви кладете її перед собою. Якщо ж хоч одна сита риба вже лежить перед вами, то покласти нову ви зможете тільки в тому випадку, якщо нова риба збігається за розміром та / або за кольором. Після розкриття карти гравець вирішує, що йому робити: розкривати ще одну карту, забрати свій улов і закінчити хід або закінчити хід, не забираючи улов. Якщо ж ви дістали голодну рибу, то вона буде з'їдати весь ваш улов, поки не наткнеться на рибу свого виду!

Хто переміг?

Після того, як всі карти зіграні, гравці рахують карти, що лежать перед ними. Той гравець, у якого більше риб, стає переможцем і визнається кращим рибалкою!

Особливості гри

Яскрава, барвиста, весела настільна гра «Ловися, рибко» подарує вам і вашим близьким приємне проведення часу в будь-якому місці. А нескладні правила і проста механіка гри буде зрозуміла навіть дітям.

Час гри

Від 15 хвилин.

Комплектація

  • 160 карт
  • Правила гри
  • Розміри коробки 155x93x25
  • Розмір карт: 44х67

Тип розвитку

  • Емоційний розвиток

Характеристики

Артикул 1094
Назва Настільна розважальна гра "Ловись, рибко", Hobby World (1094)
Бренд Hobby World
Вік 8+
Розмір упаковки 15,5 x 9,3 x 2,5 см
Матеріал Дерево, Картон, Пластик

Залишити відгук

Як ви оцінюєте товар?