Назад

Настільна гра "Заборонена пустеля", Стиль життя (320392)

Артикул
320392
Бренд
Стиль життя
Вік
8+
Матеріал
Mетал, Дерево, Картон, Пластик

Є в наявності

764 грн

822 грн

Швидке замовлення

Умови доставки

по Києву: безкоштовно
в регіони: безкоштовно
Детальніше
Оцінити товар
Настільна гра "Заборонена пустеля", Стиль життя (320392)
Watch the video review

Опис товару

Вижити будь-якою ціною!

Для тих, хто вижив на Забороненому острові і для тих, хто тільки вступає на непросту стежку археолога! Вашій команді належить розшукати в похороненому під шаром піску стародавньому місті деталі легендарного літального апарату. Відновлення цього апарату - ваш єдиний шанс врятуватися від шаленої піщаної бурі і в повному складі повернутися в цивілізацію.

Боротьба за місце в тіні.

Ігрове поле настільної гри Заборонена Пустеля складається з викладених в квадрат 5х5 ділянок Пустелі / Міста, за якими можна переміщатися, якщо шар піску не надто глибокий. Ви ведете виснажливу боротьбу з бурею: тільки що розкопану ділянку може знову занести піском. Пекуче сонце змушує витрачати дорогоцінні запаси води всім, кому не вдалося заздалегідь сховатися в тунелі, побудованому древніми зодчими. І в цих важких умовах потрібно відкрити дільниці міста з підказками, за ним визначити розташування деталей літального апарату, зібрати їх і принести на злітну площадку, звідки вся команда зможе евакуюватися.

Команда мрії.

Смертоносній бурі і нещадному сонцю протистоять справжні професіонали - у кожного шукача пригод є своя унікальна здатність. Метеоролог може передбачити напрям і силу вітру і навіть вжити заходів щодо зміни погодної ситуації, Хранитель води поповнює фляжку з розкопаного колодязя і розподіляє запаси між товаришами по команді, Скаут і Дослідник ігнорують деякі обмеження в переміщеннях і діях... Перемогти в настільній грі Заборонена пустеля можна лише всім разом, і внесок кожного учасника в спільну справу дуже важливий.

Доторкніться до таємниць зниклої цивілізації!

Настільна гра Заборонена пустеля може похвалитися цікавою та оригінальною механікою, а також красивим оформленням і високим рівнем виготовлення компонентів. Ділянки Пустеля / Місто і Піщані маркери виконані з дуже щільного картону з тисненням; карти відрізняються чудовою поліграфічною якістю; деталі літального апарату по-справжньому прикріплюються до корпусу.. Секрети стародавнього міста чекають вас у барвистій жерстяній коробці зі зручним органайзером - відмінний подарунок як для новачків у світі настільних ігор, так і для досвідчених гравців, які можуть спробувати щастя на професійному або навіть легендарному рівні складності.

Час гри

Від 45 до 60 хвилин.

Комплектація

  • 49 карт, серед них: 31 карта Бурі, 12 карт Спорядження, 6 карт Шукачів пригод
  • 48 піщаних маркерів, 24 двосторонніх жетонів Пустелі / Міста, 6 дерев'яних фішок, 6 маркерів-дужок
  • 4 деталі літального апарату: пропелер, мотор, сонячний кристал, навігаційна палуба
  • вимірювач сили бурі
  • підставка для вимірювача
  • модель літального апарату

Тип розвитку

  • Емоційний розвиток
  • Пам'ять та увага

Характеристики

Артикул 320392
Назва Настільна гра "Заборонена пустеля", Стиль життя (320392)
Бренд Стиль життя
Вік 8+
Матеріал Mетал, Дерево, Картон, Пластик

Залишити відгук

Як ви оцінюєте товар?