Назад

Настільна гра Витязі і Супостати. Дуельний набір, Берсерк (1999)

Артикул
1999
Бренд
Берсерк
Вік
8+
Матеріал
Дерево, Картон

Відсутній на складі

194 грн

Умови доставки

по Києву: 35 грн.
в регіони: 35 грн.
Детальніше
Оцінити товар
Настільна гра Витязі і Супостати. Дуельний набір, Берсерк (1999)

Опис товару

Про гру

Настільна гра «Берсерк» - одна з найпопулярніших з настільних ігор і бере свій початок в 2003 році. Ця стратегічна фентезійна колекційна карткова гра дозволяє вам зібрати свою власну унікальну колоду карт з більш ніж 1800 видів (серед яких міфічні істоти, могутні артефакти, екіпірування й місцевості) та відправити її в бій проти колоди вашого друга - причому формування своєї колоди і продумування тактики приносить стільки ж задоволення, як і сам ігровий процес!

Берсерк - дуельний набір Витязі і Супостати

На самому початку партії обидва гравці кидають кубик. Учасник, у якого на кубику випаде більше значення, прийме рішення, кому ходити першим.

Роздача і створення загонів

Щоб сформувати загін, на початку бою гравець, якому належить право ходу, бере 22 срібних і 24 золотих кристалів, а другому учаснику цих ресурсів дістається на 1 більше. Крім того кількість кристалів залежить від кількості стихій в загоні гравця.

Учасники повинні перемішати колоди і здати собі по 15 карток, які іменуються роздачею. Якщо ж роздача гравцеві не сподобалася, надається можливість перездати її за окрему плату в розмірі одного золотого кристала.

З карток роздачі гравці підбирають карти для загону. При цьому обрані карти повинні бути оплачені кристалами. За елітні картки можна розплатитися тільки золотими кристалами, а в якості плати за рядові карти приймаються обидва типи кристалів. Вартість картки позначена цифрою в символі кристала. Карти, що не були взяті в загін, повертаються в колоду.

Розстановка карток на полі бою

Перший гравець використовує для розміщення карток тільки центральну область своєї частини поля бою (3х3 клітини). Тільки після заповнення цих клітин можна буде поміщати картки на порожні клітини інших рядів. Порожні клітини в першому ряду потрібно використовувати в останню чергу. У той же час, другий гравець може використовувати відразу всі клітини першого ряду.

Час гри

Від 40 до 60 хвилин.

Комплектація

  • Дві колоди по 30 карт в кожній
  • Додатковий набір (бустер)
  • Короткі правила-комікс
  • Повні правила
  • Таблиця ударів
  • Фішки
  • Кубик
  • Розмір карт: 63х89 мм.

Тип розвитку

  • Емоційний розвиток

Характеристики

Артикул 1999
Назва Настільна гра Витязі і Супостати. Дуельний набір, Берсерк (1999)
Бренд Берсерк
Вік 8+
Матеріал Дерево, Картон

Залишити відгук

Як ви оцінюєте товар?