Назад

Настільна гра "Вампірский Манчкин", Hobby World (1089)

Артикул
1089
Бренд
Hobby World
Вік
10+
Матеріал
Картон, Пластик

Є в наявності

419 грн

451 грн

Швидке замовлення

Умови доставки

по Києву: 35 грн.
в регіони: 35 грн.
Детальніше
Оцінити товар
Настільна гра "Вампірский Манчкин", Hobby World (1089)
Настільна гра "Вампірский Манчкин", Hobby World (1089)
Настільна гра "Вампірский Манчкин", Hobby World (1089)
Настільна гра "Вампірский Манчкин", Hobby World (1089)

Опис товару

Вампірський Манчкин

Місто оповите холодним туманом і небезпечні тіні миготять за його пеленою.. Місячне світло ледь пробивається крізь хмари і десь виють вовки... Хтось, спраглий людської крові, виходить у таку погодка на полювання... Біжіть або ховайтеся, це страшний і жахливий - Вампірський Манчкин!

Нестримна надприродна «готишня» для всіх шанувальників манчкіни! У червоно-чорних тонах на слизьку доріжку виходять упирі і перевертні, феї та інші чудовиська. До зброї - бойовий «готишний мейкап», Ідеальна Зачіска, Сокира Каяття і Анх Страху, та не забудьте про Надприродні Сили! 

Трохи про оригінальну гру

Гра «Манчкин» - локалізація настільної карткової гри Munchkin. Російською мовою гра, як не старайся, набуває нового звучання, але залишається як і раніше азартною, динамічною і злорадною. Рольове зубоскальство по простим, але місцями навмисно туманним правилам піддає глузуванням благородних ельфів, мудрих магів, відважних воїнів і мохноногих хафлінгів. Клірики б'ються з андед, злодії підрізають своїх суперників у розпал бою, гігантські Кальмадзілли прагнуть отруїти або відняти геройські життя ваших манчкінів.

Так що ж таке «Манчкин»?

Отже, настільна гра "Манчкин" - це рольова гра за формою, пародія за змістом. Манчкіни гравців ходять по підземеллям, витягують на світ божий тамтешніх жахливих мешканців і або каються у цьому, або отримують за перемогу нові рівні і скарби. Результат кожної подібної пригоди (бою, коротше) залежить від того, хто з чим на бій вийшов. У гравця це рівень і бонуси / штрафи від шмоток, класу, раси і прокльонів. У монстра це рівень плюс карти-підсилювачі і разові шмотки. Звідки шмотки у монстра? У вашому бою можуть взяти участь і заздрісні суперники: вони можуть допомагати монстру і послаблювати вас. Тому, хоча в "Манчкин" і можна грати удвох, наберіть на матч побільше народу: на руках буде більше прокльонів, підсилювачів та зілля, якими так легко змінити баланс сил в бою в будь-яку сторону, і пильні заздрісники не дадуть нікому з вас вийти в одноосібні лідери гонки до 10-го переможного рівня.

Час гри

Від 30 хвилин.

Комплектація

  • 168 карт
  • 1 кубик
  • Правила гри
  • Розміри коробки: 235х157х44
  • Розмір карт: 56х87

Тип розвитку

  • Емоційний розвиток

Характеристики

Артикул 1089
Назва Настільна гра "Вампірский Манчкин", Hobby World (1089)
Бренд Hobby World
Вік 10+
Розмір упаковки 23,5 х 15,7 х 4,4 см
Матеріал Картон, Пластик

Залишити відгук

Як ви оцінюєте товар?