Назад

Настільна гра Тіні Минулого. Про-бустер, Берсерк (1038)

Артикул
1038
Бренд
Берсерк
Вік
8+
Матеріал
Дерево, Картон

Відсутній на складі

59 грн

Умови доставки

по Києву: 35 грн.
в регіони: 35 грн.
Детальніше
Оцінити товар
Настільна гра Тіні Минулого. Про-бустер, Берсерк (1038)

Опис товару

Про гру

Настільна гра «Берсерк» - одна з найпопулярніших з настільних ігор і бере свій початок в 2003 році. Ця стратегічна фентезійна колекційна карткова гра дозволяє вам зібрати свою власну унікальну колоду карт з більш ніж 1800 видів (серед яких міфічні істоти, могутні артефакти, екіпірування й місцевості) та відправити її в бій проти колоди вашого друга - причому формування своєї колоди і продумування тактики приносить стільки ж задоволення, як і сам ігровий процес!

Як грати?

Самі битви між колодами порадують будь-якого стратега, в них ви зможете атакувати противника істотами, озброювати їх, блокувати напади суперника, пересувати війська, використовувати спеціальні здібності... Уявіть тільки, скільки різних тактик можна придумати! Ідеальний світ для справжнього Берсерка!

Тіні Минулого: про-бустер

Випуск «Тіні минулого» є продовженням історії, початок якій поклав «Заповіт Стародавніх». Світ змінюється, кордони держав спотворюються, підкоряючись хитросплетінню долі мудрих правителів і відважних героїв.

Основні класи «Заповіту Стародавніх» знайшли додаткові карти, що підтримують і підсилюють їх базові тактики. Також у гру повертаються безтілесні створіння і нові способи боротьби з ними. У «Тінях минулого» Унгаро чекають дракони, тигролюди і багато іншого!

Час гри

Від 40 до 60 хвилин.

Комплектація

  • 12 випадково підібраних карт, серед яких дві карти будь-якого поєднання з рідкісних / супер-рідкісних / ультра-рідкісних або легендарних.

Тип розвитку

  • Емоційний розвиток

Характеристики

Артикул 1038
Назва Настільна гра Тіні Минулого. Про-бустер, Берсерк (1038)
Бренд Берсерк
Вік 8+
Матеріал Дерево, Картон

Залишити відгук

Як ви оцінюєте товар?