Назад

Настільна гра Соображарій Два, Hobby World (1620)

Артикул
1620Н
Бренд
Hobby World
Вік
7+
Матеріал
Дерево, Картон, Пластик

Є в наявності

230 грн

248 грн

Швидке замовлення

Умови доставки

по Києву: 35 грн.
в регіони: 35 грн.
Детальніше
Оцінити товар
Настільна гра Соображарій Два, Hobby World (1620)
Настільна гра Соображарій Два, Hobby World (1620)
Настільна гра Соображарій Два, Hobby World (1620)
Настільна гра Соображарій Два, Hobby World (1620)
Настільна гра Соображарій Два, Hobby World (1620)
Настільна гра Соображарій Два, Hobby World (1620)

Опис товару

Про гру

Скільки слів в риму ви назвете за хвилину? Хто першим згадає грошову одиницю на букву «Ф»? Що починається на букву "Ч» або «З» і при цьому кусається? Настільна гра «Соображарій» змусить вас як слід помізкувати, задаючи вам різні хитромудрі питання! Швидше за всіх підбирайте відповідні слова, проявляйте кмітливість і винахідливість, і перемога в «соображальному» змаганні дістанеться вам! Гра прекрасно підійде для дружніх вечірок або тихих сімейних вечорів. Розвивайте свій кругозір, згадуйте самі неординарні слова і заслужіть перемогу!

«Соображарій Два» - це нова самостійна частина знаменитої компанійської гри, що прикрашає безліч вечорів для гравців по всьому світу. Гра пропонує нові, яскраві і цікаві завдання, які змусять задуматися ... буквально на секунду, щоб якомога швидше дати правильну відповідь! Прості правила і невелика коробка дозволить брати гру на природу, в кафе або в подорож. Нетривалі партії і одночасна участь всіх гравців не дадуть занудьгувати! Якщо ж ви, навпаки, хочете влаштувати справжній турнір, ви можете об'єднати «Соображарій Два» з класичним «Соображарієм» і грати, наприклад, до трьох перемог.

Як грати

Перед початком партії дві колоди «категорій» і «букв» як слід розмішуються і кладуться перед гравцями сорочкою вгору. Далі один з гравців повинен взяти по одній карті з кожної стопки. Він відкриває верхню карту колоди «категорій» і верхню карту колоди «букв». Тепер справа за малим! Засікається одна хвилина. Гравці намагаються якомога швидше назвати слово, яке підходить під відкриту категорію і починається з відкритої літери. Той, хто першим зміг назвати таке слово, забирає собі карту категорії, карта з буквою йде в скидання і починається наступний раунд. Крім цього, в грі є спеціальні карти, які на один раунд змінюють правила гри:

 • Спеціальна карта «Хто останній?» - коли гравець називає відповідне слово, він повинен повільно і вголос почати рахувати до п'яти. За цей час хтось інший повинен підібрати інше відповідне слово. Якщо йому це вдається, то рахувати належить вже йому. Так раунд триває до тих пір, поки рахунок все ж не дійде до кінця;
 • Спеціальна карта «Хто більше?» - це раунд-аукціон, в якому кожен з гравців може зробити ставку на те, скільки відповідних слів йому вдасться назвати. Ставки можна перебивати тільки в бік збільшення. Перемагає найвища ставка і за одну хвилину гравцеві належить виконати свою обіцянку;
 • Спеціальна карта «Дві літери» - для перемоги в цьому раунді вам потрібно буде назвати цілих два слова з однієї категорії, але починатися вони повинні на дві різні літери;
 • Спеціальна карта «Два слова» - для перемоги в цьому раунді гравцеві треба назвати два унікальних слова з задуманої категорії.

Останній хід оголошується перед тим, як буде відкрита остання буква або категорія в колоді. Після закінчення цього ходу гравці підраховують очки:

 • +1 Очко за кожну категорію з однієї зірочкою;
 • +1 Очко за кожну спеціальну карту, крім «Хто більше?», вона приносить 2 очки;
 • +2 Очки за кожну категорію з двома зірочками;
 • -2 Очки за кожну букву (букву гравець може отримати тільки в тому випадку, коли він не виконав умов розіграшу «Хто більше?»).

Переможцем стає той гравець, який набрав найбільшу кількість очок, тобто набрав більше всіх карт «категорій». Він і нарікається найкращим «соображателем»!

Час гри

Від 10 хвилин.

Комплектація

 • 58 карт категорій
 • 54 карти букв
 • Правила гри

Тип розвитку

 • Розвиток мовлення та читання

Характеристики

Артикул 1620Н
Назва Настільна гра Соображарій Два, Hobby World (1620)
Бренд Hobby World
Вік 7+
Матеріал Дерево, Картон, Пластик
Гарантія 14 днів

Залишити відгук

Як ви оцінюєте товар?