Назад

Настільна гра "Small World. Underground" (на англ.), Days of Wonder (7909)

Артикул
7909
Бренд
Days of Wonder
Вік
8+
Матеріал
Картон, Пластик

Відсутній на складі

1 600 грн

Умови доставки

по Києву: безкоштовно
в регіони: безкоштовно
Детальніше
Оцінити товар
Настільна гра "Small World. Underground" (на англ.), Days of Wonder (7909)

Опис товару

Small World

У світі вже чимало настільних ігор в жанрі стратегія підкуповують своєю простотою і затягують ігровим процесом, але серед цієї безлічі окремих слів гідна гра Small World. Компанія-виробник Days of Wonder зуміла поєднати в своєму творінні доступні будь-якому гравцеві правила, відмінне оформлення та унікальну ігрову атмосферу.

Ігровий процес

Головним завданням гравця в даній грі є захоплення територій з метою накопичення Переможних Монет - чим більше у вас регіонів під контролем, тим більше монет ви будете отримувати. Справитися з цим завданням вам допоможуть представники однієї з чотирнадцяти рас, будь то мудрі чарівники, що приносять вам одну додаткову Переможну Монету за кожен підконтрольний Магічний Регіон, або могутні тролі, що роблять захоплення ваших територій вельми проблематичним завданням для суперника. А може це будуть Крисолюди, яким і зовсім ніяких здібностей не потрібно - варто лише глянути на кількість жетонів цієї раси, як всі питання про будь-які навички ведення боротьби відпадають моментом. Вибір гравцеві наданий широкий, гра за кожну расу робить ігровий процес унікальним.

У досягненні перемоги крім рас вам допоможуть особливі Здібності, які можуть бути придбані за ігрові Монети. Хочете зробити спробу захоплення нових територій більш успішною? Будь ласка, здатність Берсерк допоможе впоратися з поставленим завданням. Побоюєтеся за збереження ваших територій? Ручний Дракон до ваших послуг! Рептилія з вірністю сторожового пса буде тримати ваші володіння на замку, оберігаючи регіон від всякого роду посягань.

Ігровий процес гри Small World досить простий. Те, що в свій хід гравець може виконувати тільки одну з двох дій (можна або воювати своєю поточною расою, або відправити її в занепад і вже на наступний хід обзавестися новою), красномовно говорить про це. Але не варто робити з цього поспішних висновків! Політ для фантазії великого стратега тут необмежений. Доведеться передбачити не один варіант розвитку подій, перш ніж прийти до того чи іншого рішення. Маленький світ (а саме так і перекладається з англійської назва гри) на те і маленький, що боротьба тут ведеться за кожен клаптик землі, не стихаючи ні на хвилину. Господарі територій змінюють один одного зі швидкістю вітру: ось уже лихі гноми входять на нові землі по трупах повалених ельфів, а вже на наступному ходу здають територію під напором лютуючих орків.

Баланс в грі Small World просто відмінний! Якщо вам на початку гри дісталася вельми невдала у військовому плані комбінація раса-здатність, то вона з лишком буде компенсована додатковими ігровими Монетами. До речі кажучи, прикинувши в думці скільки ж комбінацій може вийти в ігровому процесі шляхом нехитрого множення кількості рас на кількість здібностей, можна з упевненістю стверджувати, що кожна нова ігрова партія буде рішуче відрізнятися від попередньої. Small World ніколи не дасть вам нудьгувати!

Що Вас чекає всередині?

«Small World Underground / Маленький Світ Підземелля» - це настільна стратегічна гра. Вона є не доповненням до знаменитої гри «Small world / Маленький Світ», а є самостійною грою, якій притаманні барвисте оформлення, зрозумілі правила, різноманітність ігрових механік. Місцем дії гри, як стає зрозуміло з назви, стають підземелля Маленького Світу. Своєю поведінкою підземні жителі не дуже відрізняються від наземних, незважаючи навіть на те, що вони ніколи не бачили сонця. Вони намагаються витіснити один з одного з земель, люто б'ються за кожен клаптик простору і абсолютно немилосердні до інших народів. Ключ до перемоги в грі - знати, коли прийшов час закинути свою імперію й очолити новий похід в Підземелля цього дивного світу!

Цікаві нововведення

 • 15 нових рас, кожна з яких володіє індивідуальними особливостями.
 • 21 нова здатність, деякі з яких взяті і модифіковані з оригінальної версії гри, а деякі - абсолютно нові.
 • Реліквії та пам'ятки розкидані по карті, якщо раса роздобуде такий артефакт, то зможе скористатися набутими перевагами.
 • Менший розмір карти по причині поділу карти на два континенти річки. Присвоїти ці простори не можна, але будь-яка раса може перетнути річку.

Вперед!

«Small World Underground / Маленький Світ Підземелля» підходить для сильних розумом і сміливих серцем! У цій грі Ви знайдете і барвистий світ, і захоплюючу ігрову атмосферу, і простір для стратегічного планування своїх дій, і багато-багато іншого.

Час гри

Від 60 хвилин.

Комплектація

 • 15 Нових фентезійних народів з відповідними жетонами
 • 21 нова професія
 • 9 жетонів популярних місць і 6 жетонів святих реліквій
 • 9 жетонів Чорних гір і 1 вулкан
 • 8 маркерів грибної броні, 7 срібних молотів, 4 маркера помсти, 1 сумка з безліччю речей, 1 маркер ходу гри
 • 1 Барлог, 1 дух, 1 великий древній і 1 королева
 • 106 монет перемоги
 • 5 аркушів гравця і 1 ігровий листок, включаючий основну інформацію
 • 1 спеціальний кубик
 • 1 правила гри

Тип розвитку

 • Математика і логіка
 • Емоційний розвиток
 • Іноземні мови
 • Пам'ять та увага

Характеристики

Артикул 7909
Назва Настільна гра "Small World. Underground" (на англ.), Days of Wonder (7909)
Бренд Days of Wonder
Вік 8+
Матеріал Картон, Пластик

Залишити відгук

Як ви оцінюєте товар?