Назад

Настільна гра "Small World. Tales and Legends" (на англ.), Days of Wonder (7905)

Артикул
7905
Бренд
Days of Wonder
Вік
8+
Матеріал
Картон, Пластик

Відсутній на складі

368 грн

Умови доставки

по Києву: 35 грн.
в регіони: 35 грн.
Детальніше
Оцінити товар
Настільна гра "Small World. Tales and Legends" (на англ.), Days of Wonder (7905)
Настільна гра "Small World. Tales and Legends" (на англ.), Days of Wonder (7905)
Настільна гра "Small World. Tales and Legends" (на англ.), Days of Wonder (7905)
Настільна гра "Small World. Tales and Legends" (на англ.), Days of Wonder (7905)

Опис товару

Small World

У світі вже чимало настільних ігор в жанрі стратегія підкуповують своєю простотою і затягують ігровим процесом, але серед цієї безлічі окремих слів гідна гра Small World. Компанія-виробник Days of Wonder зуміла поєднати в своєму творінні доступні будь-якому гравцеві правила, відмінне оформлення та унікальну ігрову атмосферу.

Ігровий процес

Головним завданням гравця в даній грі є захоплення територій з метою накопичення Переможних Монет - чим більше у вас регіонів під контролем, тим більше монет ви будете отримувати. Справитися з цим завданням вам допоможуть представники однієї з чотирнадцяти рас, будь то мудрі чарівники, що приносять вам одну додаткову Переможну Монету за кожен підконтрольний Магічний Регіон, або могутні тролі, що роблять захоплення ваших територій вельми проблематичним завданням для суперника. А може це будуть Крисолюди, яким і зовсім ніяких здібностей не потрібно - варто лише глянути на кількість жетонів цієї раси, як всі питання про будь-які навички ведення боротьби відпадають моментом. Вибір гравцеві наданий широкий, гра за кожну расу робить ігровий процес унікальним.

У досягненні перемоги крім рас вам допоможуть особливі Здібності, які можуть бути придбані за ігрові Монети. Хочете зробити спробу захоплення нових територій більш успішною? Будь ласка, здатність Берсерк допоможе впоратися з поставленим завданням. Побоюєтеся за збереження ваших територій? Ручний Дракон до ваших послуг! Рептилія з вірністю сторожового пса буде тримати ваші володіння на замку, оберігаючи регіон від всякого роду посягань.

Ігровий процес гри Small World досить простий. Те, що в свій хід гравець може виконувати тільки одну з двох дій (можна або воювати своєю поточною расою, або відправити її в занепад і вже на наступний хід обзавестися новою), красномовно говорить про це. Але не варто робити з цього поспішних висновків! Політ для фантазії великого стратега тут необмежений. Доведеться передбачити не один варіант розвитку подій, перш ніж прийти до того чи іншого рішення. Маленький світ (а саме так і перекладається з англійської назва гри) на те і маленький, що боротьба тут ведеться за кожен клаптик землі, не стихаючи ні на хвилину. Господарі територій змінюють один одного зі швидкістю вітру: ось уже лихі гноми входять на нові землі по трупах повалених ельфів, а вже на наступному ходу здають територію під напором лютуючих орків.

Баланс в грі Small World просто відмінний! Якщо вам на початку гри дісталася вельми невдала у військовому плані комбінація раса-здатність, то вона з лишком буде компенсована додатковими ігровими Монетами. До речі кажучи, прикинувши в думці скільки ж комбінацій може вийти в ігровому процесі шляхом нехитрого множення кількості рас на кількість здібностей, можна з упевненістю стверджувати, що кожна нова ігрова партія буде рішуче відрізнятися від попередньої. Small World ніколи не дасть вам нудьгувати!

Що Вас чекає всередині?

«Small World: Tales and Legends / Маленький Світ: Сказання і Легенди» є доповненням до настільної стратегічної гри «Smallworld / Маленький Світ». В якості ще однієї стадії стандартної підготовки до гри створюється колода подій, з якої гравці беруть таке число карт, яке буде дорівнює кількості ходів мінус один. Відібрані карти і будуть колодою подій, а інші карти використовуватися в цій партії не будуть. Колода кладеться горілиць на карту майбутньої події, потім на початку кожного ходу знімається верхня карта і кладеться поруч. Ефект верхньої карти колоди поширюється на наступний хід.

Цікаві нововведення

54 карти подій поділені на шість різних тем, що володіють неповторними особливостями. Також карти подій володіють різними ступенями впливу на гру: Казочка на ніч надасть слабкий вплив на хід гри, Сказання вплине на весь Світ, а від Легендарної Події перевернеться весь Маленький Світ! Гравці можуть формувати колоду за допомогою карт певної спрямованості та рівня впливу.

Вперед!

Доповнення «Small World: Tales and Legends / Маленький Світ: Сказання і Легенди» надає гравцям відмінну можливість написати унікальну історію Маленького Світу. Кожна партія буде особливою, а задоволення від гри підніметься на небувалий рівень!

Для гри необхідний основний випуск «Smallworld / Маленький Світ».

Час гри

Від 40 хвилин.

Комплектація

  • 54 Великі карти Подій
  • 1 Діюча Подія
  • 1 Подальша Подія
  • 1 Правила гри
  • 1 Опис видів Карт
  • 2 Бланка карт подій для ваших власних ідей.
  • Розмір карт 65х100 мм

Тип розвитку

  • Математика і логіка
  • Емоційний розвиток
  • Пам'ять та увага

Характеристики

Артикул 7905
Назва Настільна гра "Small World. Tales and Legends" (на англ.), Days of Wonder (7905)
Бренд Days of Wonder
Вік 8+
Матеріал Картон, Пластик

Залишити відгук

Як ви оцінюєте товар?