Назад

Настільна гра "Славіка", Hobby World (1143)

Артикул
1143
Бренд
Hobby World
Вік
10+
Матеріал
Дерево, Картон, Пластик

Відсутній на складі

281 грн

Умови доставки

по Києву: 35 грн.
в регіони: 35 грн.
Детальніше
Оцінити товар
Настільна гра "Славіка", Hobby World (1143)
Настільна гра "Славіка", Hobby World (1143)
Настільна гра "Славіка", Hobby World (1143)
Настільна гра "Славіка", Hobby World (1143)

Опис товару

Славіка

Землі Славік в небезпеці! Могутній оберіг, який захищав жителів, втратив свою силу після смерті князя. Тепер на битву зі злом доведеться вийти відважним воїнам головних сімейств Славік. Чим більше супостатів знищать воїни одного сімейства, тим більше честі і слави принесуть своєму роду. Але треба поспішати - на ратні подвиги є всього п'ять місяців, поки княжна не поверне оберегу силу. І тоді рід, який встиг проявити себе в битвах, зможе спочивати на лаврах і навіть здобути прихильність княжни!

Як грати?

Спочатку на стіл викладаються карти областей (і скарбів для них), залежно від кількості гравців. Потім кожен з гравців отримує по 6 карт героїв з обраного ним роду і по 2 жетона слави. Крім героїв на руки гравцям видаються і супостати - по п'ять лиходіїв кожному.

Далі починається гра. Гравці ходять по черзі, передаючи хід сусідові зліва. Хід гравця складається з трьох дій, які виконуються в строгому порядку:

 • 1-а дія: гравець відправляє героя з руки в будь-яку область (крім тих, де вже досягнуто граничну кількість героїв). Якщо подібне неможливо, пропустіть цю дію;
 • 2-а дія: гравець відправляє героя з руки в будь-яку область, крім тієї, куди він відправив героя в ході 1-ї дії. Якщо це неможливо, гравець відправляє супостата з руки в будь-яку область, крім обраної в ході 1-ї дії;
 • 3-я дія: гравець відправляє супостата з руки в область, не порушену в попередніх двох діях.

Після закінчення 3-ї дії гравець повинен скинути з руки 1 карту супостата і добрати з колоди нових супостатів, щоб на руці їх виявилося рівно 5. Якщо колода супостатів закінчилася, перетасуйте скидання і зробіть нову колоду.

Таким чином гравці заповнюють області героями і супостатами, попутно застосовуючи їх спеціальні властивості до тих пір, поки супостатів не стане максимальна кількість в області. У цьому випадку відбувається битва - підраховується загальна сила лиходіїв і героїв і визначається переможець. Залежно від міри участі в перемозі гравці отримують очки слави, а скарби забирає собі перший в битві гравець (скарби дають очки слави). Після битви герої повертаються в руки власників, супостати йдуть у скидання, а карта області перевертається (вона двостороння) і отримує свої скарби. Якщо ж супостати переможуть, то з карти області йдуть всі, однак вона не перевернеться і отримує ще карту скарбів!

Гра продовжується до тих пір, поки не будуть відкриті всі карти місяців (вони замішані в колоди скарбів), після чого визначається переможець!

Що особливого в цій грі?

Настільна гра «Славіка» занурює гравців в забутий світ слов'янських міфів. Любителям і шанувальникам історії нашої країни ранніх етапів ця гра повинна припасти до смаку. Гра цікава тим, що тут відсутній так іноді засмучуючий фактор випадковості, все залежить тільки від далекоглядних дій гравця. Прекрасна гра для чудового вечора в компанії друзів!

Час гри

Від 10 до 30 хвилин.

Комплектація

 • 115 карт
 • 5 полів слави
 • 12 жетонів
 • Правила гри
 • Розміри коробки: 235х157х44
 • Розмір карт: 63х89

Тип розвитку

 • Математика і логіка
 • Емоційний розвиток
 • Пам'ять та увага

Характеристики

Артикул 1143
Назва Настільна гра "Славіка", Hobby World (1143)
Бренд Hobby World
Вік 10+
Розмір упаковки 23,5 х 15,7 х 4,4 см
Матеріал Дерево, Картон, Пластик

Залишити відгук

Як ви оцінюєте товар?