Назад

Настільна гра "Санкт-Петербург", Hobby World (2023)

Артикул
2023
Бренд
Hobby World
Вік
10+
Матеріал
Дерево, Картон, Пластик

Відсутній на складі

428 грн

Умови доставки

по Києву: 35 грн.
в регіони: 35 грн.
Детальніше
Оцінити товар
Настільна гра "Санкт-Петербург", Hobby World (2023)
Настільна гра "Санкт-Петербург", Hobby World (2023)
Настільна гра "Санкт-Петербург", Hobby World (2023)
Настільна гра "Санкт-Петербург", Hobby World (2023)

Опис товару

Санкт-Петербург

Настільна гра, повністю присвячена подіям російської історії, зустрічається рідко. Зазвичай Росія фігурує в настільній грі як учасник війни - Другої світової - чи іншого військового конфлікту світового масштабу. Гра Михайла Тумельхофера Санкт-Петербург - приємний виняток.

Тут буде стояти град

1703. Цар Петро Великий заклав початок майбутньої столиці великої Російської імперії. Перед правителем - нелегке завдання - перетворити на «Східний Париж» захоплену у Шведов територію. Не дивно, що царю потрібна ціла армія талановитих і навчених будівельників, інженерів, адміністраторів та іншого люду служивого.

У грі "Санкт-Петербург" гравці відчують себе в ролі будівельників Санкт-Петербурга. Керуючи робітниками, чиновниками, аристократами, гравці зводять розкішні театри, бібліотеки, веселі кабаки і галасливі ринки. Будуть і знамениті «потьомкінські села». Особливо спритні будівельники можуть відобразити в історії свої імена, побудувавши Зимовий палац, Ісаакіївський собор, Маріїнський театр або Ермітаж. Не маловажливо - протягом гри жодна гармата (і картонна, і намальована) не вистрілила. Гра - гранично мирний будівельний симулятор, але дуже азартний.

Суть гри

Ігрова механіка гри дуже проста і стане зрозуміла в перші 10 хвилин після початку. Один учасник - адміністратор (чиновник в тій історичній епосі). Його обов'язки - розподіляти гроші, переміщати фігурки і здавати нові карти. Хід поділяється на кілька різних фаз, у кожну фазу учасники наймають робітників, зводять самі споруди, борються за вплив в аристократичному середовищі. В кінці кожної фази гри гравці отримують гроші, очки (на них згодом будуть найматися нові робочі і будуватися нові будівлі). Переможець - той учасник, який до кінця гри набере найбільше число очок.

Час гри

Від 45 до 60 хвилин.

Комплектація

  • Ігрове поле
  • 60 банкнот
  • 168 карт
  • 15 дерев'яних фішок
  • Правила гри
  • Розмір карт: 43,5х67 мм.

Тип розвитку

  • Математика і логіка
  • Емоційний розвиток
  • Пам'ять та увага

Характеристики

Артикул 2023
Назва Настільна гра "Санкт-Петербург", Hobby World (2023)
Бренд Hobby World
Вік 10+
Розмір упаковки 19,5 х 6,5 х 28 см
Матеріал Дерево, Картон, Пластик

Залишити відгук

Як ви оцінюєте товар?