Назад

Настільна гра "Нуллерн", Стиль життя (345188)

Артикул
345188
Бренд
Стиль життя
Вік
8+
Матеріал
Дерево, Картон, Пластик

Відсутній на складі

325 грн

Умови доставки

по Києву: 35 грн.
в регіони: 35 грн.
Детальніше
Оцінити товар
Настільна гра "Нуллерн", Стиль життя (345188)

Опис товару

Робіть ваші ставки, панове!

Вам знадобиться логіка і кмітливість, щоб вгадати, яку ставку зробить супротивник. Захоплююча барвиста гра не дасть вам занудьгувати, адже потрібно швидко оцінити свої сили і зробити припущення, скільки ставок ви зможете забрати. Так само не варто забувати про коників - підступні комахи віднімають призові очки!

У настільній грі Нуллерн (Nullern) вам належить зіграти 20 раундів. У кожному з них ви будете робити ставку на те, скільки хабарів ви зможете забрати, або ставити на нуль, щоб не брати хабарів взагалі. У першому раунді кожен гравець отримує по одній карті (розігрується один хабар), у другому - по дві (два хабара) і так далі до десятого раунду, коли кожному гравцеві буде роздано по 10 карт! Далі кількість карт буде зменшуватися на одну, поки знову не залишиться по одній карті. Козир в кожному раунді визначається заново, а останній раунд грається наосліп.

Не впіймати коника!

Вірні ставки принесуть вам переможні очки, а помилки - коників. За кожного зеленого друга доведеться заплатити по 5 очок при остаточному підрахунку.. Переможе у грі той, хто набере найбільше очок. Скажіть коникам «ні» і виграйте!

Час гри

Від 30 до 45 хвилин.

Комплектація

  • 20 карт червоних
  • 20 карт зелених
  • 20 карт синіх
  • 20 карт жовтих
  • правила гри

Тип розвитку

  • Емоційний розвиток

Характеристики

Артикул 345188
Назва Настільна гра "Нуллерн", Стиль життя (345188)
Бренд Стиль життя
Вік 8+
Матеріал Дерево, Картон, Пластик

Залишити відгук

Як ви оцінюєте товар?