Назад

Настільна гра "Memoir '44. Pacific Theater" (на англ.), Days of Wonder (7305)

Артикул
7305
Бренд
Days of Wonder
Вік
8+
Матеріал
Картон, Пластик

Відсутній на складі

1 000 грн

Умови доставки

по Києву: безкоштовно
в регіони: безкоштовно
Детальніше
Оцінити товар
Настільна гра "Memoir '44. Pacific Theater" (на англ.), Days of Wonder (7305)
Настільна гра "Memoir '44. Pacific Theater" (на англ.), Days of Wonder (7305)
Настільна гра "Memoir '44. Pacific Theater" (на англ.), Days of Wonder (7305)
Настільна гра "Memoir '44. Pacific Theater" (на англ.), Days of Wonder (7305)

Опис товару

Про гру

Унікальна історична гра дозволяє гравцям пройти полями десятків боїв заключного етапу Другої Світової. Кожен бойовий сценарій з високим ступенем достовірності відтворює особливості поля битви, початкову дислокацію військ, цілі кожної протиборчої сторони. Гравець повинен вміло маневрувати за допомогою карт наказів і тактики, щоб повною мірою скористатися унікальними навичками своїх підрозділів - піхотних, танкових, артилерійських, десантних. У грі є навіть загони антифашистського опору. Для перемоги в «Memoir'44» буде потрібний розрахунок у застосуванні карт, впевненість у кидках кубиків, натиск і гнучкість у здійсненні тактичних планів. Проста в освоєнні, стрімка у розвитку гра гармонійно поєднує достовірність і збалансованість класичного варгейма з атмосферністю і доступністю настільних ігор Days of Wonder.

Механіка гри

В основі цієї військової стратегії лежить система Command and Colors, яку придумав творець гри Річард Борг. Основу механіки складають спеціальні бойові кубики і колода командних карт. Командні карти діляться на карти зон і карти тактики. Саме ігрове поле поділене на три секції: центральний, лівий і правий фланги. У них віддаються накази на основі зіграних карт зон. Тактичні карти навпаки дозволяють проводити групові маневри, а також військові операції. Відповідна інформація вказана на самій карті. Результат боїв вирішується кидками кубиків, на гранях яких позначені можливі події, такі як поразка, промах або відступ.

Що Вас чекає всередині?

«Memoir '44. Pacific Theater»- це доповнення до настільної гри «Memoi'r 44». Події розвиватимуться на Тихоокеанському театрі військових дій - від джунглів Бірми, які зайняті японськими військами, до занедбаних схилів давно забутих атолів. У цьому розширенні представлені нові бойові одиниці, такі як японський спецназ, американські морпіхи, також в наборі Ви знайдете нову зброю, мобільну артилерію і вогнемети. Гравці виявлять нові типи місцевостей і особливостей, наприклад, печери, канатні мости і т.д. Ви зможете отримати нові враження від використання нових правил для рукопашної атаки та інших аспектів даного доповнення. Слід окремо зазначити, що основа упаковки гри цього розширення виконана з більш щільного картону, ніж попередні.

Для гри Вам знадобиться базовий набір «Memoir '44».

Час гри

Від 40 хвилин.

Комплектація

  • 48 японських піхотинців, 12 легких танків Тип 95 "Ha-Go", 6 75-мм зенітних гармат Тип 98.
  • Правила нічних атак, доктрин і бойових кличів.
  • Карти характеристик бойових кораблів.
  • 44 гекса місцевості для джунглів, печер, рисових полів.
  • 4 перешкоди - мотузкові мости - і нові кораблі, в тому числі авіаносці.
  • 14 знаків особливих підрозділів
  • 8 історичних сценаріїв: Вейк, Гвадалканал, Гуам, Iводзима.

Тип розвитку

  • Емоційний розвиток

Характеристики

Артикул 7305
Назва Настільна гра "Memoir '44. Pacific Theater" (на англ.), Days of Wonder (7305)
Бренд Days of Wonder
Вік 8+
Матеріал Картон, Пластик

Залишити відгук

Як ви оцінюєте товар?