Назад

Настільна гра "Memoir '44. Campaign Book. Volume 2" (на англ.), Days of Wonder (730020)

Артикул
730020
Бренд
Days of Wonder
Вік
8+
Матеріал
Картон, Пластик

Відсутній на складі

1 000 грн

Умови доставки

по Києву: безкоштовно
в регіони: безкоштовно
Детальніше
Оцінити товар
Настільна гра "Memoir '44. Campaign Book. Volume 2" (на англ.), Days of Wonder (730020)

Опис товару

Про гру

Унікальна історична гра дозволяє гравцям пройти полями десятків боїв заключного етапу Другої Світової. Кожен бойовий сценарій з високим ступенем достовірності відтворює особливості поля битви, початкову дислокацію військ, цілі кожної протиборчої сторони. Гравець повинен вміло маневрувати за допомогою карт наказів і тактики, щоб повною мірою скористатися унікальними навичками своїх підрозділів - піхотних, танкових, артилерійських, десантних. У грі є навіть загони антифашистського опору. Для перемоги в «Memoir'44» буде потрібний розрахунок у застосуванні карт, впевненість у кидках кубиків, натиск і гнучкість у здійсненні тактичних планів. Проста в освоєнні, стрімка у розвитку гра гармонійно поєднує достовірність і збалансованість класичного варгейма з атмосферністю і доступністю настільних ігор Days of Wonder.

Механіка гри

В основі цієї військової стратегії лежить система Command and Colors, яку придумав творець гри Річард Борг. Основу механіки складають спеціальні бойові кубики і колода командних карт. Командні карти діляться на карти зон і карти тактики. Саме ігрове поле поділене на три секції: центральний, лівий і правий фланги. У них віддаються накази на основі зіграних карт зон. Тактичні карти навпаки дозволяють проводити групові маневри, а також військові операції. Відповідна інформація вказана на самій карті. Результат боїв вирішується кидками кубиків, на гранях яких позначені можливі події, такі як поразка, промах або відступ.

Що Вас чекає всередині?

У другому томі книги кампаній діють ті ж правила, які були спочатку представлені в першому томі. Гравці розігрують сценарії в певній послідовності, результати битв впливають на наступні бої. Також Ви знайдете додаткові правила кампаній, нові особливі події, 50 нових жетонів, які зроблять кампанії ще більш захоплюючими. У наборі представлені цікаві новинки - три нових бейджа військ, представлені бійцями джунглів, 82-ю повітряно-десантною дивізією і польськими драгунами. До того ж Ви виявите нові жетони димової завіси, резерву, зламаного мосту, казематів і десантних судів.

Для гри Вам знадобиться базовий набір «Memoir'44».

Час гри

Від 40 хвилин.

Комплектація

  • додаткові правила кампанії
  • 5 театрів воєнних дій
  • 11 різних кампаній
  • 46 нових сценаріїв
  • 3 нових бейджа військ
  • 24 жетона
  • 6 перешкод

Тип розвитку

  • Емоційний розвиток
  • Іноземні мови

Характеристики

Артикул 730020
Назва Настільна гра "Memoir '44. Campaign Book. Volume 2" (на англ.), Days of Wonder (730020)
Бренд Days of Wonder
Вік 8+
Матеріал Картон, Пластик

Залишити відгук

Як ви оцінюєте товар?