Назад

Настільна гра M15. Deck Builder`s Toolkit, Magic (898283)

Артикул
898283
Бренд
Magic the Gathering
Вік
12+
Матеріал
Дерево, Картон, Пластик

Відсутній на складі

388 грн

400 грн

Умови доставки

по Києву: 35 грн.
в регіони: 35 грн.
Детальніше
Оцінити товар
Настільна гра M15. Deck Builder`s Toolkit, Magic (898283)
Настільна гра M15. Deck Builder`s Toolkit, Magic (898283)
Настільна гра M15. Deck Builder`s Toolkit, Magic (898283)
Настільна гра M15. Deck Builder`s Toolkit, Magic (898283)

Опис товару

Про випуск

Базовий випуск Magic the Gathering 2015 складається з 269 карт (101 Common, 80 Uncommon, 53 Rare, 15 Mythic Rare і 20 Basic land). Кількість Uncommon карт збільшено з 60 до 80, у порівнянні з минулими великими випусками, для поліпшення формату Limited.

Даний випуск тісно пов'язаний зі своїм цифровим побратимом, «Duels of the Planeswalkers». Це проявилося як у наявності Мироходця Гаррука в чорно-зеленому варіанті, так і картах для гравців «Waste Not», а також в загальній тематиці мироходства у всьому випуску.

Також змінився дизайн карт: новий шрифт, голографічна вставка на картах Rare і Mythic Rare, зменшена рамка, а також реорганізована інформація для колекціонерів.

Випуск представлений бустерами, початковими наборами, Deck Builder's Kit, Fat Pack і новий Clash Pack (Набір із двох колод по шістдесят карт з шістьма фойловимі картами), випущеної замість традиційної Event Deck.

15 «секретних» карт

Також звернемо Вашу увагу на наявність п'ятнадцяти додаткових карт з порядковими номерами від 270 до 285, які є перевипуском знаменитих карт з різних сетів. Дані карти не включені в бустера і початкові набори випуску! Тим не менше, їх можна знайти в Deck Builder's Kit.

Механіки

Механіка, яка повернулася в даному сеті, це Convoke (Скликання), яка допомагає виводити на стіл дорогих істот за рахунок повернення інших істот під вашим контролем на полі бою. Механіка вельми приходиться в даному випуску, наповненому дорогими, але вельми могутніми істотами з різних циклів.

Дев'ять «циклів» випуску.

 • Мироходця. Шість карт мироходців. «Ajani Steadfast», «Jace, the Living Guildpact», «Liliana Vess», «Chandra Pyromaster», «Nissa Worldwaker» і «Garruk Apex Predator».
 • Душі світів. Шість істот-аватарів 6/6. «Soul of Theros», «Soul of Ravnica», «Soul of Innistrad», «Soul of Shandalar», «Soul of Zendikar» і «Soul of New Phyrexia».
 • Легендарні істоти. П'ять легендарних істот, по одному для кожного кольору. «Avacyn, Guardian Angel», «Jalira, Master Polymorphist», «Ob Nixilis, Unshackled», «Kurkesh, Onakke Ancient» і «Yisan, the Wanderer Bard».
 • Двокольорові землі з віддачею. П'ять подвійних земель, що дають або безбарвну ману, або одну ману зі своїх квітів, одночасно завдаючи одну втрату власнику. «Caves of Koilos», «Shivan Reef», «Llanowar Wastes», «Battlefield Forge» і «Yavimaya Coast ».
 • Paragons. П'ять карт істот 2/2, дають позитивні ефекти іншим істотам відповідного кольору. «Paragon of New Dawns», «Paragon of Gathering Mists», «Paragon of Open Graves», «Paragon of Fierce Defiance» and «Paragon of Eternal Wilds».
 • Тріски. П'ять трісок, що не з'являлися раніше. «Constricting Sliver», «Diffusion Sliver», «Belligerent Sliver», «Leeching Sliver» і «Venom Sliver».
 • Sedge істоти. П'ять істот, що стають сильнішими, якщо власник контролює відповідний колір, і мають здібності, що впливають на всіх істот під вашим контролем. «Dauntless River Marshal», «Jorubai Murk Lurker», «Nightfire Giant», «Kird Chieftain», «Sunblade Elf».
 • Палиці чарівників. П'ять артефактів з вартістю в 3 безбарвних мани, що дають життя власнику кожен раз, коли розігрується заклинання відповідного кольору. «Staff of the Sun Magus», «Staff of the Mind Magus», «Staff of the Death Magus», «Staff of the Flame Magus» і «Staff of the Wild Magus».
 • Стіни. П'ять рідкісних стін, що володіють тією чи іншою здатністю. «Wall of Essence», «Wall of Frost», «Wall of Limbs», «Wall of Fire» і «Wall of Mulch».

Час гри

Від 20 хвилин.

Комплектація

 • 125 напів-випадкових карт за допомогою яких можна створити кілька колод;
 • 4 бустера по 15 карт з останніх сетів;
 • 100 базових земель;
 • Керівництво по створенню колод;
 • Посібник до гри;
 • Коробочка для карт.

Тип розвитку

 • Емоційний розвиток

Характеристики

Артикул 898283
Назва Настільна гра M15. Deck Builder`s Toolkit, Magic (898283)
Бренд Magic the Gathering
Вік 12+
Матеріал Дерево, Картон, Пластик

Залишити відгук

Як ви оцінюєте товар?