Назад

Настільна гра "Квадрики. Свинки", Стиль життя (320415)

Артикул
320415
Бренд
Стиль життя
Вік
6+
Матеріал
Mетал, Дерево, Картон, Пластик

Є в наявності

274 грн

295 грн

Швидке замовлення

Умови доставки

по Києву: 35 грн.
в регіони: 35 грн.
Детальніше
Оцінити товар
Настільна гра "Квадрики. Свинки", Стиль життя (320415)
Настільна гра "Квадрики. Свинки", Стиль життя (320415)
Настільна гра "Квадрики. Свинки", Стиль життя (320415)
Настільна гра "Квадрики. Свинки", Стиль життя (320415)

Опис товару

В одній квадратній країні, в одному квадратному місті жили-були квадратні свинки, які дуже хотіли бути якомога більше схожими один на одного. І дуже засмучувалися, якщо помічали, що відрізняються від сусіда більш ніж за однією ознакою. Зробіть свинок щасливими - зберіть їх в набори так, щоб сусідні свинки були максимально схожі один на одного!

На старт... Увага...

У настільній грі "Квадрики. Свинки" на квадратних картах зображені свинки, які можуть відрізнятися одна від одної по п'яти різних ознаках: розміром, кольором, кількістю "ручок" на портреті, наявності або відсутності сонячних окулярів і пакетика з попкорном. Всі гравці отримують по одній карті, а ще 30 карт у відкриту викладаються на стіл. Карти гравців перевертаються одночасно - і тут же починається полювання за свинками!

Хапайте свинок!

Кожен намагається знайти і першим схопити карту, на якій зображена точно така ж свинка, як на його карті, або свинка, яка відрізняється всього по одній ознаці. Наступну свинку треба шукати, порівнюючи її з останньою захопленої картою, яка кладеться зверху - і так до тих пір, поки на столі залишаються підходящі гравцеві свинки. Жодна карта не підходить? Кричіть "Стоп!" - Раунд тут же припиняється і починається перевірка і підрахунок зібраних гравцями карт.

Веселощі в квадраті.

Настільна гра Квадрики. Свинки - весела і швидка гра на уважність і реакцію, яка оживить сімейний вечір, допоможе зайняти гостей на дитячому святі і розважить в далекій дорозі. Версія з Цуциками - це точно така ж гра, просто з іншими персонажами. Об'єднавши дві версії, можна грати в Квадрики великою компанією, при цьому в гру вводиться нова ознака - тип тварини (Свинки і цуцики відрізняються один від одного тільки носиками).

Час гри

Від 15 до 20 хвилин.

Тип розвитку

  • Емоційний розвиток

Характеристики

Артикул 320415
Назва Настільна гра "Квадрики. Свинки", Стиль життя (320415)
Бренд Стиль життя
Вік 6+
Матеріал Mетал, Дерево, Картон, Пластик

Залишити відгук

Як ви оцінюєте товар?